Index of /2009/07

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]53-mije-fuci-nafte-te-rezart-taci.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]100-kutite-e-fundit.html2016-09-30 19:47 375K 
[TXT]a-eshte-prokurori-funksionar-shteteror.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]abuzimi-me-naften-gjobiten-dy-shoqeri.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]ademi-shqiptareve-u-mungon-filmi-i-madh.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]agim-fagu-zgjidhet-president-i-ri-i.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]aksioni-te-lojerat-e-fatit-bllokohet.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]aliu-nje-turk-ne-tirane-dhender-ne.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]ambasada-jone-ne-danimarke.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]antiglobalistet-mafioze-dhe-sekser.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]arben-malaj-platforma-ime-per-drejtimin.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]asgje-e-re-nga-bregdeti.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]asimilimi.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]asnje-fitues.html2016-09-30 19:47 176K 
[TXT]autostrada-dhe-gomari.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]avokati-i-djallit.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]bankat-shtrengojne-doren-ulet-kreditimi.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]basha-vizat-hiqen-brenda-nje-viti.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]be-shqiperia-ende-me-ligje-te-enverit.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]behu-i-mire-edi-rama.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]ben-blushi-ps-humbi-zgjedhjet-te-behemi.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]berati-rrezikon-perjashtimin-nga.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]berisha-cimenton-shqiperine.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]berisha-ftoj-zyrtarisht-meten-per.html2016-09-30 19:47 397K 
[TXT]berisha-hiqni-toponimet-e-huaja-milo.html2016-09-30 19:47 120K 
[TXT]berisha-jep-lejet-per-tokat-e-fazllicit.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]berisha-qellimi-kryesor-i-qeverise-te.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]berisha-rama-kerkoi-bashkeqeverisje.html2016-09-30 19:47 142K 
[TXT]berisha-rama-perpiqet-te-maskoje.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]berisha-takon-perfaqesuesen-e-fmn-se-per.html2016-09-30 19:47 18K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]bollano-ndalon-kenget-shqip-ne-himare.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]bsh-qeveria-e-mbytur-ne-borxhe.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]bsh-shqiperise-i-jane-lekundur.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]burgu-i-spacit-zbardhet-projekti-qe-i.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]camet-u-injoruan-dhe-u-ironizuan-nga-e.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]cdonin-ambasadoret-e-huaj-ne-gjykaten-e.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]cjane-standardet.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]demokracia-e-brendshme-e-pd.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]denim-me-kusht-per-edi-ramen.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]dilemat-e-rembrandtit-shqiptar.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]diskriminim-i-rrezikshem.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]dje-ne-tirane-nano-meta-9-ore-takim-koke.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]dokumentet-qe-duhen-zhdukur.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]domethenia-e-vertete-etimologjike-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]duke-eksploruar-luginen-terheqese-te.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]duke-pritur-godote.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]dy-portretet-e-zonjes-se-plakur.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]e-kujt-eshte-tirana.html2016-09-30 19:47 174K 
[TXT]edi-rama-ky-i-anatemuar-pa-cak.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]ekonomia-atrofike-e-pas-28-es.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]emancipimi-dhe-ndeshkimi-i-barkut-bosh.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]emigrimi-ne-shba-si-te-terheqin.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]ende-asnje-rast-gripi-te-derrit-ne.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ende-ne-pritjevota-shtese-per-pd.html2016-09-30 19:47 415K 
[TXT]ermonela-jaho-violeta-shqiptare-trondit.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]eshte-koha-per-ndeshkim-dhe-ndjese.html2016-09-30 19:47 110K 
[TXT]eurostat-shqiperia-nder-vendet-me-te.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]fillrojtesi-dede-historia-e-ngjarjes.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]flet-ben-blushi-rama-te-pranoje.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]fshati-qendrese-dhe-buka-e-gurit.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]fullani-bankat-po-shfaqen-elastike-por.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]fundi-i-tatepjetes-ekonomistet-e.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]futboll-per-turp-e-sport-per-hall.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]gerdec-dhe-gorrica-0.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]gerdec-dhe-gorrica.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]gjinar-rruga-qe-zbulon-nje-nga-perlat-e.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]gjuetia-e-shtrigave-socialiste-ne.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]gjykata-e-larte-kemi-presion-nga.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]gjykata-e-larte-shtyn-gjyqin-per-mediun.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]gomari-i-trojes.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]gomat-biznesi-qe-po-vret-mjedisin.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]gra-dhe-vajza-mos-luftoni-ne-heshtje.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]gripi-i-derrave-konfirmohet-rasti-i-pare.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]gripi-i-derrit-greqia-shpall-pandemine.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]gushti-i-emigranteve.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]hakerrim.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]harlequinal-prose.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]hashim-thaci-pse-u-prish-imazhi-i-uck.html2016-09-30 19:47 109K 
[TXT]heshtja-enigmatike-e-zonjes-topalli.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]humbesit-e-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]humor-politika-ndryshe.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ikja-e-edi-rames-nje-standart-me-shume.html2016-09-30 19:47 185K 
[TXT]interesi-per-zgjedhjet.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]interneti-dhe-lojrat-kompjuterike-kur.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]interviste-me-kryetarin-e-lsi-se-ilir.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]interviste-me-shkrimtarin-idlir-azizi.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]ish-ushtaret-e-uck-se-molotov-selise-se.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]italianet-taci-per-pak-vite-nga-kamerier.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]jo-a-duhet-por-si-duhet-te-dorehiqet-edi.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]johannes-naber-evropianet-tolerante-dhe.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]jordania-njeh-kosoven-shtet.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kafazi-i-njerezve.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kamza-modeli-ndryshe-i-qeverisjes.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]kaos-ne-autostraden-plepa-golem.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]kapitalizmi-pa-kapitaliste.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kenge-dashurie-e-j-alfred-prufrok-i-riu.html2016-09-30 19:47 139K 
[TXT]koalicioni-i-berishes-nuk-eshte-i.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]koma.html2016-09-30 19:47 110K 
[TXT]konference-per-shtyp-e-kryeministrit.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]konsistence-patetizmi.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]korpusi-i-vullnetareve-aksion-ne.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kosova-c-e-re-dhe-efektet-e-saj.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]kosova-ne-krizen-globale-financiare.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]kosova-shteti-me-i-izoluar-ne-bote.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kqz-ristani-zgjedhjet-te-henen-rezultati.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]kqz-shpall-fituese-te-djathten-pa.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]kritika.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]kroaci-kryeministri-sanader-jep.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]kronika-e-nje-mbremje-shiu.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]ku-hahet-me-mire.html2016-09-30 19:47 131K 
[TXT]kujtime-alfred-moisiu.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]kuotat-universitet-22-mije-pranime-ne.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]kur-dikush-guxon-te-prishe-hesape.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]kursi-i-kembimit-euro-lek.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]kush-i-sheh-pikturat-tona.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kushtetuesja-antiligjor-vendimi-i.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]lanksch-ditet-kur-mesoja-shqipen-me.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]leter-e-hapur-e-familjareve-te-viktimave.html2016-09-30 19:47 125K 
[TXT]lsi-prane-koalicionit-me-berishen.html2016-09-30 19:47 128K 
[TXT]lsi-xhufi-negociatat-me-berishen-te.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]mail-ling.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]masterat-kule-mash-na-diskriminon.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]mberrin-kriza-qeveria-ndalon-investimet.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]me-shume-se-gjysma-e-deputeteve-jane.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]me-teper-nje-instrument-ne-duart-e.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]meidani-lidershipi-i-ps-pergjegjesi-per.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]melodia-vazhdon-te-jete-e-njejte.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]meta-mat.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]ministria-e-lumturise-kombetare.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]ministria-e-transporteve-bllokohet-4.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]miss-shqiperia-2009-ne-durres.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]mjeshtri-gjinushi-ja-si-e-parashikoi.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]mustafa-kruja-i-shkruan-martin-camajt.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]muzete-e-braktisur-te-shqiperise.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ne-dhe-shqiptaret.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]ne-farke-aty-ku-po-lulezon-biznesi-dhe.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ne-mashkullore-jo-vetem-te-rrapi.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]ne-varrezen-masive-tete-kufoma.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]nga-kujtimet-e-eqerem-bej-vlores.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]nje-burre.html2016-09-30 19:47 114K 
[TXT]nje-perralle.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]nxehet-ciljeta-nuk-i-kam-bere-vithet.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]obsh-virusi-i-gripit-te-derrave-mund-te.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]odihr-sistemi-i-ri-elektronik-i.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]opozitari-qendrestar-dhe-qeveria-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ora-e-bush-it-behet-film-se-shpejti-ne.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]oturaku.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]palavia-e-ilir-metes-si-nje-norme-morale.html2016-09-30 19:47 93K 
[TXT]parashikimi-i-bodes-presim-rritje-te.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]pd-ne-nje-mision-te-pamundur.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]pdi-duam-rezolute-per-ceshtjen-came.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]per-ata-socialiste-qe-i-jane-drejtuar.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]per-tim-bir-dhe-studentet-e-mjekesise.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]perkthimet-me-shkurtime-te-shekullit.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]perpjekja-e-deshtuar-per-te-ndryshuar.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]perpjekje-per-te-blere-provimin-e.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]pertej-lajmit.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]pertej-sali-berishes.html2016-09-30 19:47 131K 
[TXT]pervjetori-i-masakres-se-srebrenices.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]plazhi-i-gjeneralit-mrekullia-e-panjohur.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]poezi-nga-ervin-hatibi.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]pogradec-takim-sekret-berisha-meta-lsi.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]politika-rigoroze-apo-dalje-e-bute-nga.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]politike-konkretizimesh.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]popull-fatkeq-apo-fatkeq-zgjedhes.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]prifti-rrefehet-ne-opinion.html2016-09-30 19:47 163K 
[TXT]prinderit-kontroll-femijeve-nga-shtepia.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]pritet-rritje-e-cmimit-te-duhanit-dhe.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]pse-edi-rama-i-ka-fituar-zgjedhjet.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]punetoret-e-rivieres-denoncojne-kercenim.html2016-09-30 19:47 18K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qarkullim-i-thyer-rrugor.html2016-09-30 19:47 94K 
[TXT]qe-te-mos-fshihemi-pas-gishtit.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]qeveria-po-kthehet-me-kembe-ne-toke.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]qeveria-ul-moshen-per-daljen-ne-pension.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]rama-histori-zhgenjyese-per-te-majten.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]rama-ne-kuvend-por-zgjedhje-te-reja.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]rama-nuk-eshte-obama.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]rama-protesta-kunder-qeverise.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]raporti-i-freedom-house-pengesat-per.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]risite-e-parlamentit-te-porsazgjedhur.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]rivleresimi-i-figurave-historike-dhe.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]rrethi-vicioz-i-historises.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]rriten-perseri-taksat-doganore.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]sa-e-konkuron-blushi-mitin-e-kadarese.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]sa-kemi-ndryshuar-ne-85-vjet.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]sa-shume-nostalgji-per-komunizmin.html2016-09-30 19:47 130K 
[TXT]sali-berisha-prioritetet-kryesore-te.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]serbet-pa-viza-ne-be-shqiptaret-jo.html2016-09-30 19:47 232K 
[TXT]seseri-rama-nuk-duhet-te-ike-te-coje.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]shengjini-sa-plazh-i-qete-dhe-i-paster.html2016-09-30 19:47 108K 
[TXT]sherri-per-makinen-ekzekutohet-28.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]shi-bie-ne-tirane.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]shitni-krejt.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]shkembime-qeveri-ps-mbi-tec-in-e.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]shkollat-ndryshe-argetim-e-mesim-edhe-ne.html2016-09-30 19:47 25K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shperblehet-krenar-ahmeti-shef.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]shqiperia-dhe-kosova-po-bashkohen.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]shqiperia-e-vizave.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]shqiperia-vendos-te-dergoje-edhe-120.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]shqiptar-ne-gjermani.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shtypi-gjerman-per-automjetin-e-punes-te.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shuhet-legjenda-e-futbollit-fierak.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]shuhet-pina-bausch.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]shuteriqi-studiues-i-zanafillave-tona.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]skenaret-para-lsi-se.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]skrapari-dhe-tropoja.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]solana-forcimi-i-lidhjeve-me-serbine.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]sondazhet-ne-bizant.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]standarde-me-kuti-te-mbyllura.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]standardet-e-zgjedhjeve-dhe-zgjedhja-e.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]standardet-qe-shpetojne-berishen-dhe.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]statistika-mbi-emigracionin-shqiptar.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]sulmohen-turistet-kosovare-ne-mal-te-zi.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]synimet-dhe-sfidat-e-koalicionit-berisha.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ta-ci-morrin.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]taci-15-milione-euro-per-aksione-tek.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]tadiq-lobon-ne-afrike-prishtina-pasive.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]te-merremi-pak-me-te-djathten.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]te-ngerthyer-ne-kaosin-urban.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]te-trashegohet-cifti.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]telefoni-i-berishes-sms-te-e.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]titulli-i-15te-roger-federer-lojtari-me.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]toke-per-te-legalizuarit-bono-per.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]trashegimia-arkeologjike-dhe-e-natyres.html2016-09-30 19:47 88K 
[TXT]triumfi-absolut-i-sali-berishes.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]u-nda-nga-jeta-mjeshtri-i-sportit-petro.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]vargje-te-fshira.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]vdekja-e-femijes-nga-gjarpri-dhe.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]vendet-me-te-lumtura-ne-bote.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]vendime-te-miratuara-ne-mbledhjen-e.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]vendos-dicituren-nr-42.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]vendosni-dicituren-43.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]vendosni-dicituren-44.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]vendosni-dicituren-45.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]votat-e-provinces.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]zbardhen-manipulimet-ne-shkoder-pd-fiton.html2016-09-30 19:47 105K 
[TXT]zoterimi-i-administrates.html2016-09-30 19:47 30K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80