Si lisharëse

Vajti ky muhabet si lisharese. Une po iki te fle se s'me ka caktuar njeri akoma komisioner. Ishalla s'kane vrare njeri deri neser, e ishalla kane mbaruar pune me numerimin. 

Ll

4 Komente

ik Llukan.. si i thone muhabetit: "shpresa fle e fundit" smiley

sh. e drejte Ll.

Mu mu bonë syte kutia-kutia, mu maru dhe lampustili që e kisha ble kasten për kët punë.

Topi i kuq s'pat pulla blu, as blujti s'pat pulla te kuqe.

Futini i hongerme milet se nuk i dihet sa zgjat sherri...pa fol largqofte per  naj "agjerim koshience", greve urie medemek.

Ka qene i kohe kur kto pune i zgjidhshin sindikatat smiley

Hajt mo, qejf e sotem mos e ler per neser, punen po.

 Lampustili - ha ha ha sa kom qesh

Topi i kuq s'pat pulla blu, as blujti s'pat pulla te kuqe.

 

Nji top fruthi dhe s'i ze ata, se kane imunitet...

Kur u be dhe Mediu prape deputet... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).