12 Komente

Qeka ai Lusha ne miting.Ai qe rrahu ministrin tone te jashtem ne Bruksel , organizatori nr 1 i grushtit te shteti ne 1998 megjithese dy nete me pare kishte ndihmuar vrasesit e Azemit .Nuk i numerohen bemat atij.

Tek ajo video e Lushnjes,tregohet se sa demokrat,sa liberator eshte Berisha,ne mitingje,ndersa e dyta tregon se Berisha eshte i semure,dhe ne kete rast ai i kishte harruar te pinte Ilacet,dhe eshte sic shihet ne kete video,i lig  sa sa ska me!

Mori egzaktesisht ate qe mbolli... anarkisti!

Anarkistet sikur jane te majte, apo jo?

Une nuk njoha ndonje kallash ne ate mitting por ngjarja me kujtoj ca skena nga Pakistani, Somalia, Afganistani dhe Libani gjate luftes civile.

 Artian ! Sala eshte kategoria e Ver - Llapes por me nje ndryshim se eshte pak me i shkolluar dhe i nxjerr llafet ........."o i hengert shpura  kercken e gjuhes" smiley ...i nxjerr llafet pak me te bukura .Ja lexo lart  sa mall kane  per MITINGJE....;.Mbase ka nonje filmim per pritjen e HRUSHOVIT ne LUSHNJe..... Hengri dhe miser te pjekur smiley Po Sala ...eh vite te shkuara kur njerzit yshqeheshin me RESH ... Kush ma ka fshire "P" ?

 Azem HAJDARI me shokun e tij te ngushte Izetin, Sala, Tritani qe i vjen bytha pak era presh e te tjere kinga qe s"ia vlen as tu zesh emrin ne goje. Kurse populli qe vrapon e bertet nga ana tjeter e rruges eshte ai qe i rizgjodhi e do i rizgjedhe perseri. smiley Sovrani medemek.

nuk quhen kallash more kungull ZD...jane Djemt trima Tropojan ne mbeshtetje te Sali Berishes dhe deokracise Shqiptare.  
Juve që keni komentuar jeni të vegjel për të kuptuar ralitetin e atyre viteve.

Ka qënë deklaruar nga qarqet greke që do të vrisnin Sali Berishen.

Pse nuk pyesni si doli Zani nga burgu Grek, ai ishte denuar me 101 vjet burgim në Greqi se kishte vrarë një prift për 17000 dhrami, po tia bëni vetes këtë pyetje do të merrni përgjigjen e kësaj vidjoje.

O ZD mos osht ai Lumleshi qi e vrani Zylfije.H. mTropoj?

Njoh une disa nga ato cunat qe i qelluan Berishes ne Lushnje nga pallati siper librarise, perballe ish-komitetit qendror.

Sa per njerezit e Berishes s'njoh askend. 

Nqs do gje tjeter me kontakto me mesazh privat smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).