A kane frutat dhe perimet akcize?

2 Komente

Sigurisht qe nuk kane.

Kush eshte ai injorant qe e thote kete gje.

Avash o Dash se do thyesh briret.

Ketu pyesin njerezit. Ti do kishe bere mire te ishe mjaftuar me ate Jo-ne ose dicka me teper ne lidhje me mallrat e akcizes.

Megjithate ti e di vet.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).