Kush i fiton zgjedhjet ne Shqiperi? Parashikimi nga Pinnacle Sports

 

Nisur nga interesi i madh i shprehur nga nje pjese e madhe e popullsise ne llogarite, bingot dhe bastet e shumta sportive (kush nuk e beson kete le te provoje te gjeje nje rruge ne Tirane qe s'ka nje lloto apo mini-kazino), nje mik me dergoi sot lidhjen tek shkrimi me poshte. Zbavitje te mbare smiley

 

Kush i fiton zgjedhjet ne Shqiperi?

PS  – 1.912  ( Përfshire aleatët )
PD  – 1.998  ( Përfshire aleatët )
Te tjere – 21

Ky pritet te jete  parashikimi publik qe ben nje prej emrave te medhenj te basteve ne bote Pinnacle Sport .  Pra kjo kompani perdor kriterin e bastit asian handicap dhe i rreferohet sondazhit te bere prej asaj vete. Te dhenat akoma nuk jane publikuar dhe pritet qe ne ditet ne vazhdim kjo te jete publike.

 

25 Komente

1 000 € vendos une qe fiton PD .

 

Ku behen pagesa smiley

Kaq pak e vleresoke partine, mo? S'paske shume besim... Ma shume, or ti, ma shume... smiley

o Anan une po luaj per te fituar. Jo per partine. smiley

 

Parti aty eshte, une dua leke te kaloj pushimet rehate. Edhe i gezuar per partine edhe me fitore smiley

Po te jesh burre shet shtepine dhe e ve tek sudja ,me fal tek Pinnacle sports.

3000 euro per PD

Nga vendosja e koeficienteve, kompania ne fjale e basteve gjykon se me e favorizuar per fitimin e zgjedhjeve eshte PS-ja pasi koeficientin e ka me te vogel se PD-ja. Dhe kini parasysh se bookmaker-sat jane shume te kujdesshem dhe intuitiv ne vendosjen e koeficientave. Ata nuk jane si kompanite e sondazheve qe paguhen per te kryer vezhgimin, ato luajne me qarin apo qederin e tyre.

Blogu nga eshte marre lajmi ka vetem 1, theksoj 1, Postim, kete qe ka vene Llukani.

Kete Blog nuk e njeh askush perveç autorit te shkrimit dhe eshte krijuar vetem 2 dite me pare.

 

Meditoni njerez, meditoni!

o vlora flm shume nga ana jote.

 

Se na qene duke na hik leket kot. Ja ca te bejne keto te majtet, te genjejnte edhe te marrin leket.

 

smiley

 

 

cfare lajmi sensacional....................gjithsesi edhe ne kete bast e majta kuotohet me pak sepse realisht ka me shume mundesi per te fituar...................ka me shume te majte sesa te djathte ne Shqiperi.................. 

rrene 100 karatshe - pinnacle sports qe llogarit koeficiente per zgjedhje ne...shqiperi!!!

He he keta Pinnacalet  kane degjuar per marveshjen Berisha Rama per 4 vjet te tjera te Berishes ne pushtet me kusht qe pas saj tja jape stafeten Rames. Une sapo vura bastit tim ne Pinnacl, $500 per PD. Pare qyl jane pse te mos fitoj smiley

Ku eshte ai Cen Durim Madhi qe vetem humb baste ? smiley

6 - 4 - 1 Shkodra , i gjithe qarku.  6 PD 4 PS 1 Poli.

Dy birra nje meze. Ky eshte propozimi im. Kush paguan.

Po Ed viktima qe nuk i del rroga duke pagu birrat e te tjereve ? smiley

Tirana 14 - 13 - 3 - 1 - 1.  14 PD, 13 PS, 3 LSI, 1 Nard Solis, 1 Velia.

Nje Pirro Mani, sa te mso ngrihesh/m nga tavolina me kembet e mija. Bujrum.

 

 

 

Koth, vetëm për knaqsinë me e pi edhe një gotë tjetër me ty, e pranoj bastin smiley

Vallaj ti je ftof keq nqs mendo qe PBDNj e merr 1 ne Tirane smiley  E pranoj bastin!

Mireseardhet viktima ! smiley

Hall se kush planifikon ditet se nuk mund te behet kjo pune brenda nje dite. smiley

Llukan, Solis eshte pothuaj nje deputet i sigurte sepse cdo dite vijne nga 2000 rob nga Greqia, nderkohe qe bej gabim vetem nje deputet sepse kam lene jashte Sander Meksin e Polit , qe merr mbi 7000 vota dhe qe nuk e di a del me kete nr deputet ai apo jo. smiley

Greket do kene nje numur interesant deputetesh ne parlament dhe do habitesh per kete kur te behet fakt. Kam frike se marrin nje edhe ne Korce.

Mor thuj shyqyr që nuk kanë bërë propogandë edhe në Shkodër, se edhe atje kan pas me i qitë ujt e zi smiley

Shkodra eshte si mos me keq.

Te premte TV Klan ( Fevziu ) poshteroi publikisht Jozefina Topallin ne nje interviste rreth 90 minuta dhe ka disa dite qe nuk eshte ne mediat kryesore.

Diten qe u vra ai demokristiani dhe qe u nxituan te bejne deklarata pa piken e kuptimit te dyja palet ka pas nje incident me vendoret e Shkodres dhe qeveriut, Nje si bicim perplasje dere. smiley

Une prej kohesh kam thene qe Shkodra eshte vendi kryesor i ketyre votimeve per te percaktuar zhvillimet e tjera te pas zgjedhjeve.

Greket jane me te zgjuar se ne. Vjen dhe Papandreu ketu per vizite dhe te gjitha votat e grekerve ne Shqiperi shkojne per "homogjenet" po te kemi parasysh qe PD beri gabim qe dy prej tyre i vuri ne listat e saj ne vende e dyta.. Ketu e dhjene te gjithe politikat: ne majtas ne djathtas. smiley

Un thom se vetum vllaznit Çinez mund t'na bojn derman me fitu kunra tyne mas do vjetsh....

po pres qe te mbarojne zgjedhjet, te agjeroje peshku per 40 dite qe te pastrohet nga budalleqet ene masandej do zoti e dukem prap, per ndonje bast smiley

une kam lek me trete se ke marre vesht, pranej i pranoj baste, a ka ma qejf se me i ba ne qejf te tjeter smiley

 

Rezultati i votave nese do te preceptohet keshtu si nje ndjeshje futbolli do te jete i shitur!

Ai qe mund ti bleje votat duket shume nga disa deklarata te "paradokoshme",fakto voten e PD-s dhe hajde te marresh parate!

Fotografoje me celular voten per PD dhe hajde te marresh Leket!

Por mos u merzisni edhe per kete,sepse "Komisioni i Larte i Verifikimit te Rezultateve" te ketyre ndeshjeve,mund ti dencoje keto fakte,(blerjen e votes)per ti denuar autoret me burg!

eshte e pa diskutueshme fitorja e PARTISE DEMOKRATIKE!!!

a ka ma qejf se me i ba ne qejf te tjeter Big Grin

Jo vallaj nuk ka! smiley

Canbet (www)1.463.917.00 Coral (www)1.404.336.50 Diamond Sportsbook Int. (www)1.443.856.50 DigiBet (www)1.453.706.50 DoxxBet (www)1.453.756.46 EuroBet (www)1.404.336.50 Expekt (www)1.453.907.25 Gamebookers (www)1.453.906.50 IASbet (www)1.463.917.00 Intertops (www)1.443.506.00 Interwetten (www)1.404.006.50 Jetbull (www)1.404.007.00 Ladbrokes (www)1.443.606.50 Leon (www)1.394.337.66 Milenium (Poland)1.473.705.90 MyBET exchange (www)1.403.706.00 NordicBet (www)1.453.856.65 Paddy Power (www)1.443.756.50 PartyBets (www)1.453.906.50**** Pinnacle Sports (www)***1.434.658.75 Profesjonal (Poland)1.423.707.32 SBOBET (www)1.463.917.00 ShilBet (www)1.304.007.00 SportingBet (www)1.404.007.50 Sports Interaction (www)1.403.756.25 STS (Poland)1.483.756.40 Tipico (www)1.453.707.00 Tipsport PL (Poland)1.423.906.14 Toto-Mix (Poland)1.453.706.30 Unibet (www)1.453.807.00 Victor Chandler (www)1.444.006.50 WinUnited (www)

Ta pruna vetem qe te mos thush genjen LLUKANI.. Ta kam bo ne me shenja ta gjesh kollaj . Si zakonisht Ju u ka thene BaBa ''''Nuk ekziston mer  Jahu" smiley  Vetem se eshte kompani Handikapesh smiley  prandaj ja ka dhen fitoren PD-se ...apo nuk e kupton edhe kete .Me habiti dhe ai me nikun VLORA qe ka pare dhe ka ngrene pampor  smiley

edhe ne kete bast e majta kuotohet me pak.... smiley  dallohet qarte qe nuk je i shpures se flet me baze .dmth qe lu ne gambling . Keta e hengren te gjithe se kujtun qe kush ka koeficient me te  larte eshte me i favorizuar  smiley . Eh moj shpure qe mbetet tere jeten me ka thane baba mue smiley  Si  s'mesut i here  qe kur se dini i gjo , Te Pysni se nuk u gje gjo ???????

10.000$ per Ilir Meten

E tha te Fevziu qe i ka te sigurte 34 deputete. S'besoj t'ja fusi kot! smiley 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).