Fanatiket

(T)e gjithe fanatiket jane njelloj te bindur se jane Zoti dhe te tjeret duhet tu bien ne gjunje 7 here ne dite.

 

shkinaks

3 Komente

ahhahahahahahahahah

e forte fare kjo smiley

Fanatik quhet ai qe nuk ndryshon mendim dhe qe nuk nderon as bisede.smiley

                                                                                                     W.Churchill

Fanatikët po të llogjikojnë diçka me tepër se sa i lejojne vetes të kuptojnë atëherë s'do ishin të tillë .

Vesi është shtylla kurrizore , sepse nëse njeriu nuk ndreq veten e tij kush do ta ndreqë atë . Por mendoj se çdo gjë është perfekte për tu jetuar nga njerëz që injorancës i shtojne vesin .

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).