Deklaratë për shtyp e Zëdhënëses së Kryeministrit, Znj. Juela Meçani

Kryeministri i Shqipërisë, Prof. Dr. Sali Berisha mësoi me dhimbje të thellë ndarjen nga jeta të këngëtarit të famshëm amerikan, Michael Jackson, këngëtarit të adhuruar nga qindra miliona të rinj dhe qytetarë në mbarë planetin.

Me vdekjen e tij kënga dhe muzika amerikane dhe botërore humbën princin e tyre të shquar.

Kryeministri i Shqipërisë, Prof. Dr. Sali Berisha  lutet së bashku me familjarët dhe fansat e tij në mbarë botën, që shpirti i tij të gjejë paqen e amshuar.

27/06/2009

9 Komente

Po t'i thuhej që e ka gisht Mehdiu në atë punë, do thoshte: "Asht hera e parë qi ja nigjoj emrin kti zezakut" smiley

Familja Jackson e lehtesuar nga dhimbja pas deklarates se KM(RK) Shqiptar i ka derguar atij  nje telegram falenderimi.( Where the f..k are you.?). smiley

pale te provoje te ndigjoje majkellin ne spital kur ishte sala sekretar partie..... ti plaste qurret. agjitacion propagande te plaste kokes

Po cfare do ky me muziken ore .... Ky nuk di me knu as me cifteli  ???? Pse e tallni ne kete fare feje ??? Lereni me fjale te thjeshta ta ngushelloje se po qe me urim nga KM do te duhet te fillojne pyetjet pastaj...Cfare akdemije humori eshte ky KM ? Kush eshte sigla e saj ne MTV ? Ke ka kengetare perfaqesues ? ...Megjithse kane nje justifikim smiley Eshte nje Anglez ne blogun e PPU qe kendon kengen Shqiperia po Ndryshon smiley

"Eshte nje nder i madh i per mua qe marr pjese ne hidherimin tuaj ..." smiley.

Sa Gjynof!!!, lmao.....e quajti Princ, ku tere shtypi boteror e ka quajtur, Mbret, ehhh mer Sale, shkofsh per lesh. shkofsh.

Sa Gjynof!!!, lmao.....e quajti Princ, ku tere shtypi boteror e ka quajtur, Mbret, ehhh mer Sale, shkofsh per lesh. shkofsh.

Bravo! E ke kap fiks.

Suela, Suela... ku merr vesh Nafija nga keto gjona. Ajo di vetem me i bi dybekut.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).