Rip – GM

….ndriçimi dhe renja e General Motors….
Nr 1, shembulli i arritjes dhe ndriçimit, sot nuk eshte gje tjeter veç nje « ish »

Fundi i gjigandit te makinave….
100 milliards $ (70,8 milliards € ) ne 4 vjete,
3 mujorshin e pare te 2009 ka humbur 10 milliards $ 
shitja e nje aksjoni ne prill 2008 = 17 $ (12€) …..fund maj 2009 = 0,75 cent

Ike dhe ti mor trim…..

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).