Index of /2009/06

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]1-qershori-ose-dita-e-fundit-e-shkolles.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]21-kandidatet-e-padenje-per-deputete.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]65-vjet-te-gjenocidit-cam.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]257-ndertesat-qe-do-te-prishen-nga.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]a-ia-vlen-kete-here-te-humbesh-zerin.html2016-09-30 19:47 102K 
[TXT]ahmadinexhadi-ri-zgjidhet-president.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]aksi-i-te-keqes.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]altruizmi-tipari-qe-na-karakterizon.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ankthi-i-fushates-virtuale.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]apeli-rrezon-pretendimet-e-banoreve-per.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]asgje-te-re-nga-fronti-i-prishtines.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]autostrada-me-letra.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]balliret-e-demokracise.html2016-09-30 19:47 128K 
[TXT]banka-e-shqiperise-kompanite-publike-te.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]banoret-derman-te-doktori-i-kafsheve.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]berisha-inaguron-te-dyten-here-rrugen.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]berisha-kenga-cohu-e-rames-me-motive.html2016-09-30 19:47 93K 
[TXT]berisha-ne-librazhd-votoni-numrin-10-qe.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]berisha-objektivat-ekonomike-per-4-vitet.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]berisha-per-ramen-ke-mbledhur-zhul.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]berisha-shtyp-butonin-por-dritat-vijne.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]berisha-sulmi-i-topallit-per-mediun.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]berisha-zgjedhjet-pse-do-ti-fitoje-pd.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]big-dig-u-i-shqiperise.html2016-09-30 19:47 109K 
[TXT]biofushata-dhe-e-ardhmja-qe-zbulon-ajo.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]biznesi-i-vogel-asnje-qindarke-me-shume.html2016-09-30 19:47 23K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]borxhet-e-panjohura-miliarda-ndaj.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]bsh-tregtia-dhe-sherbimet-i-rezistuan.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]bylisi-tronditet-nga-tre-zbulimet.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]cdu-ja-ne-origjinen-e-popullarizmit.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]cfare-eshte-kjo.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]cilet-jane-te-pashqetesuarit-nga.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]club-med-heq-dore-nga-kakomeja.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]cmimet-e-shtepive-presioni-nuk-ndalet.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]cudite-e-zgjedhjeve-europiane.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]dashni-ne-kohe-fushate.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]debatet.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]debati-si-kusht.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]deklarate-per-shtyp-e-zedheneses-se.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]deshton-debati-publik-berisha-rama.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]dhjete-kompanite-me-te-medha-2008.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]dicitura-39.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]dicitura-40.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]dinjiteti-njerezor-perballe.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]do-te-rikthejme-lavdine-tone-elektorale.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]doganat-ne-pikiate-42-milione-usd.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]drejt-teqese-se-melanit.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]drejtoret-me-shume-komandante-sesa.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]durres-topi-takon-ivanov-kosova-shtet-i.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]dy-kryeministra-perurojne-rrugen-e.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]dy-telefonata-dhe-zoti-shef.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]e-drejta-e-autorit.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]e-pamendueshme-te-humbas.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]edhe-dhjete-dite-fushate-kane-mbetur-sa.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]edi-rama-une-si-ronald-regan-sdo-te-jem.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]eksperimenti-i-madh-rama.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]fanatiket.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]fataliteti-pertej-se-majtes-dhe-te.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]financimi-i-fushates-pd-ben-transparence.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]fitorja-ne-disfate-ose-nje-shkrim-per.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]fjala-shqipe-gur-dokumentohet-ne-tekstet.html2016-09-30 19:47 133K 
[TXT]fjalor-i-biznesit-ekonomikes-dhe.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]fmn-rikthehet-pas-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]fmn-tani-opsion-politik.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]freskim-i-rezultateve-e-marte-ora-730.html2016-09-30 19:47 344K 
[TXT]fuga-7-arsye-per-te-vleresuar-rrugen.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]fushata-me-e-fabrikuar-e-historise.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]fushata-qeveria-blen-10-mln-euro.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]fushate-vjedhjesh-ne-torovice.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]g99-do-jemi-ne.html2016-09-30 19:47 134K 
[TXT]gafa-e-ministrise-se-brendshme-berisha.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]gazetarja-ne-shenjester.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]gjerat-e-vogla.html2016-09-30 19:47 81K 
[TXT]gjyshja-ime.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]haaretz-po-sikur-shqiperia-te-kishte.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]ideja-e-re-e-munguar-e-seserit.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]inspb-nxjerr-si-celes-te-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]iran-udheheqesi-suprem-mbeshtet.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]islami-kallzim-penal-per-shperdorim.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ismail-kadare-merr-cmimin-principe-de.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]italia-vizat-shengen-dhe-pyetja-per-ke.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]ja-se-si-atsh-ka-vjedhur-fotografite-e.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]jusuf-vrioni-nga-burgjet-e-komunizmit.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]kadare-krimet-serbe-nuk-mund-te-lihen-ne.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]kam-gabuar.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]kam-nje-vote.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]kampioni-dhe-garat-politike.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kandidatet-shqiptare-perplasen-per-rolin.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]karrota-serbe.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]kartat-uidhers-qeveria-te-nderhyje.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]kastriot-tusha-tenori-virtuoz-i-romances.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]ke-opozita-te-mos-i-shfrytezoje-kartat.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kengofilia-elektorale.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kepucet.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]keto-ketu-nuk-jane-poezi.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]kjo-eshte-apologjia-jote-e-humbjes.html2016-09-30 19:47 85K 
[TXT]konservatoret-mbeten-te-paret.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]konvertimi-islamik-i-serbise.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]korce-arrestohet-mashtruesi-me-kartat.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]korce-dhunohet-kreu-i-ps-se-ne-zemblak.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]korrupsioni-shba-kushte-shqiperise.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kristianet-e-kosoves.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]kriza-ekspertet-shqiperia-po-perjeton.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kryetari-i-bashkise-se-vlores-padit.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]kult-shpall-artistet-me-te-mire-te-vitit.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kur-metali-vlen-me-shume-se-monedha.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kush-i-fiton-zgjedhjet-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]kush-mund-ti-fitoje-keto-zgjedhje.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ledia-erilinda-dhe-europa-sektare.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]legjenda-m-nje-satire-e-dhimbshme.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]leter-gencit-te-vizionit-per-dellin-e.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]lufta-per-organe.html2016-09-30 19:47 77K 
[TXT]marina-braziliane-pjeset-e-gjetura-ne.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]marreveshja-midis-nikolla-pashic-dhe.html2016-09-30 19:47 121K 
[TXT]masakrimi-i-politikes.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]mbi-exit-polls.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]mbresa-nga-udha.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]mediat-dhe-miza-e-uthulles.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]mediu-ne-tirane-qeverisja-jone-do-te.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]mentaliteti-kriminal-i-politikes-dhe-i.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]meta-ftese-rames-e-nanos-socialistet.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]meta-me-29-qershor-une-do-te-gdhihen.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]militantet-e-pd-se-kthehen-ne-shtepi-te.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]miti-i-pertej-se-majtes-dhe-se-djathtes.html2016-09-30 19:47 107K 
[TXT]mitizimi-i-mitingjeve.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]mjaft-paraqet-raportin-per-punen-e.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]modeli-ka-deshtuar-te-tjerat-kane-pak.html2016-09-30 19:47 161K 
[TXT]moratoriumi-mbaroi-jeni-gati-per-lundrim.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]nard-ndoka-topalli-ka-gllaberuar-prona-e.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]nato-po-shqyrton-mundesine-e-pakesimit.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]ndarja-e-kohes-televizive-sipas.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]ndoka-padi-ne-prokurori-ndaj-topallit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ne-emer-te-kodit.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ne-gjurmet-e-natyralitetit-te-grave-ne.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]ne-kerkim-te-lexuesit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ne-lufte-e-verteta-eshte-ajo-qe-vdes-e.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ne-ulez-ose-bukuroshen-e-fjetur-te.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]ne-vend-te-tymit-te-bardhe.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]nje-antene-kanoce-dhurate-per-pipo.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]nje-avion-i-air-france-zhduket-mbi.html2016-09-30 19:47 84K 
[TXT]nje-dite-pas-inaugurimit-mbyllet.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]nje-fotografi-antiperendimore-e.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]nje-histori-pa-zhurmues-per-shqiperine-e.html2016-09-30 19:47 113K 
[TXT]nje-lufte-qe-ia-vlejti.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]nje-ngjarje-qesharake.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]nje-person-me-dy-leternjoftime.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]nje-sqarim-per-vizat-ne-ballkan.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]numerimi-i-votave-i-afrohet-fundit.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ossh-ja-padi-per-vjedhjen-e-linjave.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]parate-e-fushates-tia-partite-fshehin.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]pataksjet-e-fushates.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]pd-cel-fushaten-berisha-me-28-qershor-te.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]pd-gare-tjeter-brenda-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]pd-perpara-thone-exit-pollet-rama-prisni.html2016-09-30 19:47 286K 
[TXT]pensionet-nje-bombe-qe-pritet-te.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]pensionet-private-lehtesi-per-ata-qe-do.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]per-ke-jane-me-te-rendesishme-keto.html2016-09-30 19:47 117K 
[TXT]per-qarkun-e-kisha-fjalen-per-qarkun.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]perse-berisha-perdori-tunelin-dhe-thacin.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]perse-do-te-mbahet-mend-kryetarja-e-pare.html2016-09-30 19:47 122K 
[TXT]perse-mungon-lajmi-ne-fushate.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]pershendetje-per-miqte-e-vjeter.html2016-09-30 19:47 226K 
[TXT]persiatje-ne-distance-per-zhurmerimen-e.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]personalizimi-i-fushates.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]pirateri-intelektuale.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]planet-qeverisese-te-pd-se-dhe-ps-se.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]plehrat-dhe-ujerat-e-zeza-po.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]po-jep-shpirt-apo-po-heroizohet.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]policia-bllokon-pergatitjet-per-mitingun.html2016-09-30 19:47 138K 
[TXT]portugezet-ne-kor-ishte-nje-fitore-e.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]poshterimi-politik-i-medias.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]presidenti-obama-paraqet-propozimin-per.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]problemi-me-propaganden-elektorale.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]prodhuar-ne-be-e-cara-ligjore-e.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]profili-i-dy-liderve-pd-ps-tek-peshku.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]profili-i-kater-koalicioneve-ne-gare.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]projektuesi-berisha-dhe-ministrat.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]propaganda-ne-institucion.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]propozim-famekeq-i-blaterit-per.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]publikohet-raporti-4-vjecar-i.html2016-09-30 19:47 37K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qender-e-re-tregtare-ne-lunder.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]qerimaj-ar-e-argjend-dhe-dy-rekorde-ne.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]qetsori-rrefehet-perse-vendosa-te.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]qeveria-merr-ne-fshehtesi-vendimin-per.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]qeveria-qe-meritojme.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]qeveria-urdher-per-te-kontrolluar-votat.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]rama-miting-madheshtor-ne-shkoder.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]rama-oferta-ime-per-shqiptaret.html2016-09-30 19:47 136K 
[TXT]ramen-as-veshgjatet-se-degjojne.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]raporti-dash-2009-shqiperia-vendburim.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]rasti-bushati-nje-ndeshkim-qe-e.html2016-09-30 19:47 113K 
[TXT]reaksion-apo-revolucion.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]reportazh-me-zgjedhje-neper-kembe.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]roland-tasho-dhe-shqiptaret-e-amerikes.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]rregullat-e-reja-te-huajt-do-te-marrin.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]rruga-e-diellit-mrekullite-e-jonit-tani.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]rruga-kadare.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]rrugedalje-per-zhvillim-te-mirefillte.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]rudina-nga-amerika-ne-derexhik.html2016-09-30 19:47 248K 
[TXT]ruli-one-stop-shop-i-per-lejet-dhe.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]salam-aleikum.html2016-09-30 19:47 198K 
[TXT]sali-berisha-ne-tropoje.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]servet-pellumbi-perse-ra-sistemi.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]shba-e-odihr-beni-zgjedhje-me.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]shba-sejdiu-thaci-firmosin-sot-pranimin.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]sherri-per-posterat-ne-qerret-i.html2016-09-30 19:47 96K 
[TXT]shfajesimi-i-nje-pianisti-te-marre.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]shifrat-skandaloze-te-diplomacise.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]shitesi-i-impulseve.html2016-09-30 19:47 27K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shoqeri-e-ndare-opozite-e-ndare-kine.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]shperthen-makina-vdes-kreu-i-pdk-se-per.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]shpetoni-nepunesit-nga-poshterimi.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]shqiperia-dhe-indeksi-i-pbb-se-per.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shqiperia-voton-hapen-zyrtarisht-qendrat.html2016-09-30 19:47 354K 
[TXT]shqiptaret-e-goditur-nga-varferia.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]shqiptaret-shtrojne-rrugen-kfor-i.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]si-lisharese.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]si-tatuazh-ne-asfalt.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]sjellje-e-rrezikshme-e-buxhetit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]skandalet-e-berishes.html2016-09-30 19:47 87K 
[TXT]skandali-ossh-u-shit-28-milione-euro.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]soros-100-milione-usd-ne-ndihme-te.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]spektakel-ne-vend-te-programeve.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]suedia-dhe-presidenca-e-radhes-se-be-se.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]syte-drejt-iranit.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]tadic-i-kerkon-unesco-s-te-denoje.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]takohen-nano-dhe-meta.html2016-09-30 19:47 93K 
[TXT]taksat-njerez-paguani-taksat.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]te-fala-nga-mashtruesi.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]te-hiqet-tvsh-ja-per-makinerite.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]te-mbijetosh-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]te-survejuar-si-ne-bb.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]te-vdesesh-nen-plehra.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]te-vertetat-e-topallit-ne-perballje-me.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]te-zeme-hundet-e-te-votojme-ramen.html2016-09-30 19:47 161K 
[TXT]tec-i-i-vlores-dhe-miu-nen-mustaqe.html2016-09-30 19:47 81K 
[TXT]the-countdown-2254.html2016-09-30 19:47 328K 
[TXT]thirrja-e-topallit-republikanet-jane.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]tkurren-bizneset-e-medha-gjate-2008-es.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]topi-ish-sigurimsa-kandidojne-per.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]toske-gege-asht-mir-me-ken-shqyptar.html2016-09-30 19:47 98K 
[TXT]tre-kineze-te-cuditur-ne-tirane.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]vazhdimi-i-komenteve-per-zgjedhjet.html2016-09-30 19:47 229K 
[TXT]vdes-i-mbytur-nga-plehrat-femija-13.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]vendi-ku-balta-eshte-me-e-embel-se.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]vendimi-bilete-me-detyrim-per-udhetaret.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]vendos-dicituren-nr-41.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]vetem-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 115K 
[TXT]vlore-mbetje-solari-ne-pyllin-e-sodes.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]vrasja-e-pronarit-te-lokalit-ne-rinas-ne.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]wall-mart-ben-shoping-per-shalqinj-ne.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]withers-distancohet-nga-sondazhi-puls.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]zgjedhjet-e-pergjithshme-2009-ne.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]zgjidhja-e-lemshit-ne-ballkan.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]zjarrmia-elektorale-dhe-cudirat-qe.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]zogby-pd-2-pike-para-ps-por-e-majta-i.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]zonja-glover-dhe-skenderbeu.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]zysha.html2016-09-30 19:47 74K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80