Tosi back ?

Shoku Fatos dora vete neser mroma ne opinionin e Fevziut ?

A ka njeri nai info mo teper, ta rezervojme oren 10.00 PM apo s'osht e vertete ?

Ah, Tosi Tosi ta hangsha zemren, na i ke tha syte smiley

 

 

10 Komente

desdemona perfundimisht e ke informacionin shume te sakte....ti sikur me qene xhoana o derebardhesmiley

eh magari smiley

une emrin Fatos e kam............Ty mund ta ndryshojme ne gjendje civile dhe ta bejme XHoismiley

sipas informacioneve te marra nga njerez afer Nanos....Ai, I madhi dhe i papari Fatos Nano pritet te jete ne emisionin Opinion diten e Marte, ose diten e enjte...

Tema: Perdhunimi i Edvin Rames dhe perdhunimi i politikes se re...smiley

nqse gjetke shit happens, tek ne shit is unavoidable.

Shit eshte Rama me Berishen....Nano ka treguar prej kohesh se eshte politikan i moderuar, qe nuk e drejton partine si ta kishte parti private....

Shit eshte Rama me Berishen..

jo Nano nuk eshte shit, eshte shit shiti smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).