Pyetjet tani do të moderohen

Seksioni i pyetjeve tek Peshku u ngrit per arsye praktike: ketu mendonim te krijonim nje hapesire ku anetaret e faqes te benin pyetje praktike dhe komuniteti te pergjigjej ose diskutonte. Por me ardhjen e fushates, dhe me nxehjen e gjakrave roze dhe blu, seksioni filloi te abuzohej nga militante te te gjitha ngjyrave. 

Kshuqe, per momentin, postimet te seksioni i pyetjeve do te moderohen

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).