Publikimi listes se kandidateve te PS ne 12 te nates?!

Sot Mimi Kodheli u prononcua qe lista me kandidate do jete e qarte nen driten e diellit po mesa duket do shpallet nen driten e henes. Imagjinoj nje situate te pergjakshme ne PS dhe gjithashtu nje manover shume e dobet e Edi Rames i cili priti listen e PD. Cfare mendimi keni ju?!

4 Komente

Edhe 40 dite na ndajne nga pyetjet dhe komentet idiote si kjo me siper!

Me daten 29 Qeshor  mallkoni dhe shani popullin idiot Shqiptare qe s'ju dha voten..     smiley

Edhe 40 dite te ndajne ty nga komentet dhe pyetjet idiote?! Kurse une po te them qe pergatitu te lash pjatat ne Angli edhe 4 vjet te tjera smiley

te shkretet gazetare e kameramane qe kishin zene pozicionet ke PS-ja qe ne ora 6 pasdite smiley

do e gdhikan smiley

NUK BESOJ SE RAMA DO TE DORZOJE LISTE.

E KA MIRE BASHKINE

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).