Pse mashtroi Zaloshnja per rezultatet ne Top Story ?

Ne rezultatet e dhena Zaloshnja tha qe Koalicionit te PS i kishte shtuar votat e PBDNJ ,kurse Koalicionit te PD nuk i kishte shtuar AD,PAA dhe ca parti te tjera te vogla tha ai.

Kjo jep rezultatin e shtremberuar qe dha ai.

1 Komente

Ishte paguar qe ta bente ate mashtrim.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).