Ne c'pike jane hetimet per vrasjen e deputeti Xhindi?

3 Komente

Vritet nje deputet i republikes dhe as nuk dihet perse eshte vrare...televizionet s'ndihen, gazetat po ashtu, dhe shoket deputete te te ndjerit sndihen.... si mund te na mbroje shteti, ne qytetareve te thjeshte, kur nuk arrin dot te  mbroje as ata qe jane "perfaqesojne shtetin"???

e riktheva kete teme-pyetje sepse shume shpesh lajmet po na kalojne, dhe ne i leme te na kalojne pa i vene rendesine e duhur...

Vritet nje deputet i republikes dhe as nuk dihet perse eshte vrare...televizionet s'ndihen, gazetat po ashtu, dhe shoket deputete te te ndjerit sndihen....

lol vones sinjali? muhabet femrash pra mone. indinjohu tashi, shaj qeverin dhe jepi roncin e duhur

Muhabet femrash?..!!!!!!! ome ho,si osh muabeti,me qafsh?

Mos flisni si grate e liga!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).