Ku shiten vota?

desha me dit ku shiten vota per zgjedhjet, se kom ca teper

10 Komente

Pyetjen duhej ta kishe formuluar me mire, se duket sikur ti do te blesh vota. Meqe ke ca si teper, nxirri ne ankand, fiton oferta me e mire smiley

po ja ti e more vesh qe du me shit. renci ka qe kuptohena smiley

po ja ti e more vesh qe du me shit. renci ka qe kuptohena

shitin , e di kush është. po renci?

Shiti, djali i Qazim Mulletit, Renci do te jete "Renzo dhe Lucia" i Manxonit,  i shqiptarizuar... smiley 

Po ketu tek peshku e gjete t'i shesesh, mo? Ketu te gjithe duan te shesin, se kriza globale ka bere te veten... Pastaj, ty s'te lejohet ekonomia e tregut, ti nuk je kapitalist, zbrit gju me gju me popullin, dhe fali votat smiley

Une te sugjeroj ti futesh tek ai veni qe di ti ato votat teper

po t'thash mi deklarohu, jetoje jeten, se bota e re do ia tregoj venin maskilistve ballkanik po ho

Fute tek veni edhe kete(e di ti ku) pasi ti qenke deklaru me kohe e vakt mor mik e qenke i pashprese.

mos i rezisto natyres tate mi burbuqe, duke projektu deshirat e tuja ke te tjeret ca bo kshu. boj paqe me veten se jeta osh e shkurter, kshu kan thon emancipinat

ho re mos boni si te virgjer, hudhni nai koordinat per te interesumit se ka oferte sivjet, te gjith dalin te fitum smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).