Ku munde ta gjeje te plote kete fjalim te F.Nolit?

Duke klikuar ne youtube rastesishte pashe kete video http://www.youtube.com/watch?v=snlySmsh-I0. Eshte nje fjalim i F.Nolit ne shoqerine Vatra te Amerikes. Di ndonjeri te me thoji se ku mund ta gjeje te plote?

3 Komente

Flm vesa, shume intresante kjo faqe.

Skerdi,Vesa rofshi qe u bete sebep te degjoja per here te pare ne jeten time zerin e Nolit,nje nga patriotet me te dashur,dhe me te mire te Shqiperise!

Cfare zeri,dhe cfare  gjuhe te paster ,cfare figure qe ka qene Noli..me gjithse i moshuar 80 vjec,me ate humorin te ben per vete edhe tani.Bukur!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).