kerkese per sondazh

po patet mundesi na veni nje sondazh a jeni te zgjenjyer nga moskandidimi i Rames per deputet? faleminderit

2 Komente

nuk kemi pse te zhgenjehemi se ate e kane ditur te gjithe dhe mos e lesho veten se edi ramen ne bashki e ke nuk i leshon lejet ai

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).