CILA ESHTE ARSYEJA QE E MAJTA DUHET TE RRIJE EDHE PER 4 VJET TE TJERA NE OPOZIT

7 Komente

nje gra nje gru?

E MAJTA duhet te qendroje opozite deri kur ti dali frika E Rames qe te futet ne konkurim si burre e te mos fshihet pas fustanit te grave te bashkise.

Po e Menjta (sallaksja) e Majta dmth, asnjehere s'ka qene ne opozite qe prej 1945 e ketej, or ti Nik...Kjo eshte fatkeqesia qe ka qene perhere ne pushtet...duke filluar prej Enverit, Ramizit, Berishes 1, Nanos 1, 2, 3, Majkos, Metes, Berishes 2...dhe ketij qe gjoja eshte ne opozite smiley

Ju lutem bejeni me serioze pyetjen: Pse duhet e djathta te vazhdoje te rrije ne opozite (nese ka vertet te djathte ne Shqiperi)

e majta duhet te rrije ne opozite qe e djathta te vazhdoje te mbaroje ato qe ka nisur dhe e majta te maturohet dhe te pastrohet nga gjinushet dhe shkollaret e rinj te mesohen me shqiperine

E majta duhet te rrije ne opozite sa te mbaroje ca pune Shkelzeni me Argiten

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).