37 Komente

Cfare jane ato vajzat? Pjese e G99 apo gjimnaziste ne udhetim shkollor?

hihihi

epo kshu eshte kur do te dukesh vetem vete si me i bukri i fshatit smiley

Erioni duket sikur i ka marre ne rruge kta kingat ene i ka dhone nai pesmileksh qe te pozojne per kamerat  smiley

O Tushe, ç'o kjo padrejtesi? Ka qe ne 94-n qe "figuranteve" nuk i rritet rroga! Po 5000 lek i ngeli. Nejse ne rastin e G99 ka nje shpjegim se keta justifikohen me faktin qe i zgjedhin me te rinj pra me me pak eksperience.

Sa per veshjen ajo mu duk e pranueshme per fushaten pergatitore te shitjes se kumllave pas 28 qeshorit.

Ne pergjithesi jo keq.Por,lene pak per te deshiruar ato vajzat e nenave me femij.smiley

qahen kot mre. per kaq transparencë Drizi bote qegllat cop cop tu ndru antenat smiley

hihihihi

dhe muve aty me vajten syte.

smiley

ene girlewirles smiley

€T ke te drejte, ajo eshte nje shkalle me lart se "kumllat" ajo merito te shesi babane.

Sot nuk kam kohe se me duhet te dal, por vetem me kujtoni te tregoj nje histori te Bamir Topit kur ishte ne familjen Jashari ne Kosove.

Ma ka treguar nje person i sigurte.

Shpresoj qe me ate histori ta mbyll nje hale te peshkut qe nukl po le njeri pa mbajt ne goje qe prej 2-3 vjetesh.

Ma kujtoni ! smiley

Ju kujtohet estrada e fshatit te "Zonja nga Qyteti".   Kane marre borxh ato kostume.

Si e zakonshme ne Shqiperi per moshen qe kane. Eshte me modeste se veshjet ne bllok smiley

sapo lexova titullin me shkoi goja leng se imagjinova manjolen69 me bikini... mmmmm, veshja ime e preferuar qe i mbeshtillet linjave te nje manjole me qe mbaron me 69.

sa per ato te fotos aty... uot dhe hell... crux e'm!

Ta thom edhe une nje llaf?

Pse nuk dilni xhiro me shpesh, perqafoni baben a nenen, puthni pak me shume kalamajte se po humbni kohe te cmuar duke marre neper goje breket e dynjase.

Pse nuk dilni xhiro me shpesh, perqafoni baben a nenen, puthni pak me shume kalamajte se po humbni kohe te cmuar duke marre neper goje breket e dynjase.

Po ketu tek PPU kush do komentoje nese ndjekim kete keshille? smiley

Si perfundim ca lloj brekesh ishin, se s'e pashe videon? Kishte poture? smiley

jo xhib nuk ishte pune brekesh...

ishte puna qe kjo ishte nje konference shtypi dhe pervec Erionit dhe Arbrit qe ishin me kemishe te tjeret ishin veshur sikur po venin ne plazh. pak me seriozitet te pakten.

Nuk eshte ceshtja c'kane veshur sesa eshte tek mendja qe kane ato rripat aty sa te vishen ne forme te tille ne nje konference.

Levizja e rripave.

S'qeka vetem Left me ....YYYYYYYYYYYY ne fund  qe cilesine e ekipit konkurues e mat me sasine e fotografive nudo te konkuruseve dhe me gjatesine e ....... Paska pune Memedhembja smiley Sa nuk do doja qe te ishte Gre .... Te tjeret sikur i shikoj te gjithe ulur neper kafenete e bllokut duke seleksionuar (sebepet e sherrit) por ne nje LEPIRJE te stilit dhelpra dhe rrushte . Dhe shumicen i ke teoriciene me fame ke temat per emancipimin e femrave smiley Po kur dhe Desi lepihet per nje 500 leksh s'mbetet gje tjeter vetem ti lutemi KOTH ...Thuaje ne cdo teme !

Te guximshem, ato qofshin.

Ai qe pertyp cumcakiz mbrapa ka nevoje per ca blink blink.

Gre e paske hap per te provokuar ket temen.

 

Idris,

une ndava me peshqit pershtypjet e mia. Po fajin e ka admini qe na la pa tema interesante smiley

Kush eshte ai qe i bie celulari dhe e heqin nga figura sa t'i pergjigjet? Habitem me politikanet, kane ndonje cast kur nuk e perdor celularin? C'dreqin mund te jete kaq e rendesishme sa te mos e mbyllesh celularin dhe kur je para kamerave? Apo mos e mori dikush ne celular per t'a pyetur per veshjen e cupave?

E kane mbushur moshen e votimit keto cupat? Apo po e bejne si PD dhe po marrin nxenes shkollash neper mitingje?

 

Po cantat e piknikut, tavolinat e kashtes, kapelet e plazhit, rrobat e banjes ku i kane lene? Do kene marre buke me vete per te ngrene dreken nen hijen e pishave? smiley

O Blend po aman o burre se te kishte ngel puna vetem te breket e patallonat po ja bonim hallall, po ti e degjove se si vliste Veliaj ne ate konference? Sinqerisht dukej sikur e kishin marre edhe ate nga rruga. Jo se nuk e kane marre po u bone kaq vjet duhej ta kishte kap pak veten e te fliste me rrjedhshem se kshu nuk merito as me ndejte ne krah asaj medaljes arit, e jo mo me shume.

O Shabe bo sevap e ma korrigjo pak posten e para ca ditve se kom shkrujt "babane" ne vend te banane.

Medalje ari? M'ndrico pak po deshe? Ku e ka marre, per cfare lloj graduimi? Du vertet me e dit.

Ka mbaruar universitetin në Grand Valley State University në Michigan, SHBA dhe Master në University of Sussex, Angli.

Grand Valley political science major Erion Veliaj....

His awards include Best Prime Minister at the model European Union (from among 400 students) and being named GVSU Distinguished International Student three years in a row.

Do me per Erjonin....

Do me per Erjonin....

Une nuk di ndonje gje per keto shkollat.  Mund te jene shume te mira ose jo.  Megjithate ki parasysh se resume-ja eshte e vlefshme vetem per te te siguruar nje interviste dhe po qe se intervista nuk eshte ne nivelin e duhur atehere as dhjete diploma nga Harvardi nuk te pine uje.  Puna eshte qe nqs Erjoni del e flet ne nivele te ngjashme me "politikanet e vjeter", atehere keto titujt dhe diplomat nuk kane vlere ne vetvete.  

Populli thote: "Une te them "Ja ujku! Ti me tregon gjurmet"

Pritni ju lutmi se ketu ka konfuzion! Ky Cimi e ka fajin o Ketlina! Te betohem, o nji ky! Po ti mos u merzit se nuk te shau njeri dipllomat e Erionit moj xhane!

Puna e medaljes se arit nuk eshte per Erjonin po per te fejuaren qe thote se ka marre medalje ari kur ka kryer studimet e saj ne France. Une nuk e di a i ka dale Fronces flori teper keto vitet e fundit po ne kohe time (dhe nuk o se jom 70 vje&ccedilsmiley nga gjimnazi deri ne master ne shkolla publike n'Froncet nuk ka pas medalje ari. (me sa thote ajo ka qene ne Sorbone pra universitet publik) Dhe duke qene se shkolla e kryer nga Ajola ne Paris sado enigmatike, nuk i kalon kufijte e intervalit tim shkollor, i bi qe rregullat te kene qene te njejta.

Cimo e mure vesh noshti se per çyre qe batuta e medaljes se florinit apo nuk e mure?

a-haaaa... i paske ron rrokull e rrokull domethon... e paske pas per kshuna ti... na fal   smiley   smiley    e fellT ajo Lizandro... s'un e kapa priher....

http://www.flow4theworld.com/sex%20symbols.jpg

 

Mendoj qe duhet ta kishte bere konferencen ne plazh qe te dukej me trendy.

Dhe duke qene se shkolla e kryer nga Ajola ne Paris sado enigmatike, nuk i kalon kufijte e intervalit tim shkollor, i bi qe rregullat te kene qene te njejta.

Po mor po vre rregullat ti.  Edhe kur isha une ne shkolle nuk kishte tituj nga ato te Erionit (nuk me kujtohet cfare quheshin se jane fshire) po ai i ka marre ama.

medalje ari eshte metafore. une keshtu e kuptova qe kur e tha...

Sido qe te kete qene nuk ka lidhje me realitetin.
Amon mer vlla kta rob sikur shkojne ne shkolle me i shit prralla katunarve. Te pakten te kene miresine qe te na thone te myllim veshet kur te dalin e t'i thone se e kena stomakun delikat.

Keta mos jane te njejtit mjaftiste qe u paraqiten ne takim me Steinmeier veren e kaluar?

Ne kete derenxhe rezulton qe u prezantuan.

Po mund te jene dhe vetem llafe, nga njerez qe s'dine se c'dmth cool. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).