Ç'do të bëje ?

i dashur peshk/e në se në datë 29 qershor do të gdhiheshe kryeministër/e*

gjëja e parë, gjërat e para, javën e parë, njëqind ditët e para etj.

* natyrisht me urdher të peshkut smiley

22 Komente

i dashur peshk/e në se në datë 29 qershor do të gdhiheshe kryeministër

eshte pyetje vetem per mashkullat ?

Po Kryeministre ???

ëhë :smiley

ëhë ca ?

ëhë  qe eshte vetem per mashkullat ?

apo ëhë qe eshte dhe per "larg qofte" grate ?

uh ca zagari ...smiley

paske qene duke tall the wool me neve dmth ??

smiley

 

Ja ta filloj une meqe do gdhihem me heret se ju te tjeret ne 29 qershor:

  • Do beja segmentimin e popullsise ne baze te testeve te inteligjences . Rezultatet e testit do te futen ne cipin e kartave biometrike  dhe do jene pjese e te dhenave te personit sebashku me ngjyren e syve, trashesine e futit dhe nivelin e zerit.
  • 4.2 million njerez do i coja ne shkolle riedukimi. Trajnime kolektive se si duhet te ecin ne rruge, si ti japin makines, si te flasin e si te degjojne, si te jetojne ne komunitet e si te respektojne veten e te tjeret rreth tyre,  etj, etj.
  • Do ndaloja me ligj shitjen, tregtimin dhe perdorimin e cimentos apo cdo materiali tjeter ndertimi.
  • Do paisja me ore dore cdo shqiptar dhe do i  kerkoja secilit nga ta plan te detajuar te aktiviteteve qe do beje ne 10 vitet e ardhshme, synimet, objektivat dhe pritshmerite

leng portokalli, capuccino, croissant,  si gjithmone.....

do menaxhoja urgjentisht ngurtesine mengjesore, dhe do te ndihesha teper krenar "morning glory"

do ta beja si Ali G, do hapja kufijte per all bitches&hoes!!

smiley do te rikthehesha ne krevat duke menduar " it's not true" smiley

gjeja e pare ? hmmm

do mbyllja nje stacion televiziv... konkretisht bbf-ne

Te gjitha femrat e peshkut do i beja ministre, dhe meshkujt e peshkut do i beja zvendesministra, kush merret me desin pastaj, po te jete ministre hahahahah.

Do i beja kerkese Top channel-it per vitin qe vjen te gjithe kanditatet tek big brother 3 te jene nga peshku pa uje.

ngavash mi ti smiley

nga e di ti i here qe Desi ska qene naihere ministre ee ? smiley

Ose qe nuk eshte aktualisht ministre ?? smiley

 

femrat e peshkut do i beja ministre, dhe meshkujt e peshkut do i beja zvendesministra

Kjo do ishte menyra me e mire per ta sjelle komunizmin ne pushtet ne gjithe boten .

ahahahahah aty qenke ti shoqja ministre, sorry ndonje gje freskuese a deshironi?

po ,

i fanta portokall te lutem smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).