A mund ti leme hapesire adhuruesve te djallit?!

Duke marre shkak nga disa tema ku si dhe nga lufta e perhereshme mes se mires e se keqes, ju pyes : A mund ti leme hapesire adhuruesve te djallit ?!

10 Komente

per ne adhuruesit e djallit Cen-o, hapesira nuk dhurohet, por fitohet, si ne kete rast:

peshq te amerikes verilindore:

28 Korrik AC/DC live ne Gillette Stadium Foxboro, MA.. biletat sa i mora dhe pashe se ka ende.

Ne u pafshim atje:

parrulla - jepi ujë peshkut;

kunderparrulla: -thashe i here me vete ky mu dukka si shqiptar.

for those about to rock, I salute you.

 

C'na shti zekthin (rudian poetin perfshire) dhe ti...  smiley 

Will see! Don't know (yet).

 Emo, koncerti me fantastik ka qene ne Toronto ku hapja u be me AC/DC dhe koncerti ishte i Rolling Stones. Dhe bileta 25$!!!That's the good side of "Life is a bitch!"

padyshim, padyshim. por jone shume shpesh te pame nga anet tona. Me zetetet qurshuer vijne me ZZTOP ktu ke une por dollari po dritherohet and I have miles to go before I sleep and promisses (to myself) to keep..

correction, correction...I have miles to go while I'm asleep smiley

over-ruled!   smiley  smiley  ahahahahaaa... hallall!

Peshq te Amerikes Verilindore....kujt djallin (no pun intended) i shkoi mendja per kete teme?...dhe nuk e dija qe paska kaqe shume peshq adhurues te Robert Frost-it....good for you!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).