A keni me stomak ?

Sonte eshte Zanfi ke Fevizja smiley

Jane dhe gastaret perballe saj.

Boll u konsumut me Tosin. Runi i cike vend ne stomak smiley

 

9 Komente

me mire zanfin se burrin e xhemiles

Kete seksionin e pytjeve e keni bastardu komplet...

thuaj shyqyr qe kemi seksionin e pyetjeve se adminet ne kohe zgjedhjesh tek kryesoret na vene letersi (no offense per letersine)

po ca te bajme ?

peshku ka ngel pa admin.

kur i kalon rruga nonjonit nga ju te katert, fut nai teme anej ka pasditja.

Po ne me ca ta shtyjme 8 oreshin ke kapitalisti ?

Ene kshu po e majme vete peshkun duke i qit temat vete smiley

Na u bofsh kurban !

 

Kush zanf? Per jozefinen e ke fjalen?

Tushja qenka perfshire nga ethet e fushates mediatike per fushaten elektorale. smiley

P.S. Ca behet ndonje gje e re nga Peshku, se sa here i hedh syte po te vjetra shikoj? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).