A duhet te jete deputet ne parlamentin e ri F Nano?

F Nano eshte veteperjashtuar nga politika,me mungesen e gjate ne kete parlament.Kjo tregon se atij  nuk i bie ndermend per ata te cilet e votuan si deputet.Ai mendon vetem per te qene lider.

3 Komente

 Te gjithe ish-komunistet e rangut te larte duke filluar qe nga sekretar org-b e me tutje ,duhet  te largohen nga politika e sotme Shqiptare.

Sigurisht qe duhet te jete i zoti i familjes (sidomos kur kryetari i ri e ka mbushur familjen me kopila) smiley

Pyetja ne fakt duhet te ishte :

Pse Nano nuk eshte akoma ne burg ? 

 

Eshte pyetje e rendesishme pasi kjo puna e Nanos nuk eshte thjesht ceshtje politikanesh te degjeneruar dhe militantesh trushkulur por kjo eshte ndoshta fatkeqesia me e madhe e Shqiptareve sot. Nje Fatos Nano  i lire dhe i pashqetesuar qe livadhis neper hotele e kazino duke shpenzuar miliona (te vjedhura),  eshte  prova me konkrete e dorezimit te Berishes dhe Birishisteve dhe gjysmes se Shqiperise qe i votuan para korrupsionit , por eshte edhe nje shuplake fytyres per te gjithe Shqiptaret pasi deshmon ne menyren me perfekte deshtimin dhe papaftesine e shoqerise tone  per te formuar nje shtet te drejte ne keto vitet e fundit.  

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).