A dini gje??

Dini gje a nderrohet patenta e huaj me shqipetaren ( se nuk e kam kete te fundit) pa kurs dhe pa u paraqitur. Apo jo??

6 Komente

Aka ndonje shtet ne Europe qe njeh patenten shqiptare?Dhe pastaj deri tashti cila diplome e universiteteve te Shqiperise njihet ne Evrope.

Mire se te gjeta Et.Ai tipi kishte syte shume interesante e goxha hunde.....Dy tregues per te cilet ia vlen ta marresh ne konsiderate.. smiley   smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).