Femrat ne politike

(U)ne e kuptoj qe ne shqiptaret jemi ca perversa por qe te zgjedhim politikanet se duken bukur me sutjena, ose se na japin endrra erotike, kjo nuk me duket ide shume e mencur. jo vetem qe i duam te na udheheqim por i duam edhe te na e ngrefin.

blete

12 Komente

pse tallni me grate e shkreta mee ?

mos na nxefni tashti, se ne po na e desh qejfi te merremi me pulitike, i pervishemi punes dhe ju qesim kalli juve smiley

se njof ket rrruspijen se nuk shof tv italian prej vitesh.

ma ilustro nryshe smiley

Zedhensja e PD-se. Pantere! Agresive... gerrrrr...!!!

u qyqja,

ngavash se na treme, e po na le pa gjume smiley

sa puntor kta italjont.... qull m'gjers qeka bo kjo maria...

Nqs i bejne te dyja, pra edhe te na udheheqin edhe te na e ngrefin pse jo!

eh... Carlini do theshte: While they r fcuking with people, why cant people enjoy that? smiley

 

 

Vallai me mire me te dal ne lajme perdit nje super sex sesa Berisha me Ramen. Ne rastin e pare kursen leket e digitalbit smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).