Diçitura 36

Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës.

22 Komente

ne,e,e     e,e,ecim    përpa,a,a,ra,

përpa,a,a,a,ra  gjithmonë,

se ......

Si tja them moj per Stalin (Edvin)/shok i ngushte i djalit(Nanos) tim.

Keshtu ja filloi nje nene labe kur pa te birin  duke qare kur vdiq Stalini.

program i grisur dhe bosh

program i ri me karrocen e dylit

Program i ri, apo mashtrim i ri?

Vlerësimi: 3 (2 vota)

hmm, kisha i vote dhe i pese, tashi kam 2 vota dhe i tresh. treshi gjysma gjashtes , gjashta baraz pese plus njish..

ou, kush m'ka vu njish mu mre, qe ja grishsa programin maje kamionit    smiley

smiley

komunistat e dreqit smiley

 

Des, s´nuk e kuptoj,  kush vlersohet me vote dicitura, programi apo fotopruresi LOL

kush vlersohet me vote dicitura, programi apo fotopruresi

Asnjona mer daje, vleresohet fotoja smiley

 

 

po po avash avash

Vlerësimi: 2.6 (5 vota)

 :( 

sa fola une vizhdun shpejt e shpejt 3 vota te tjera

smiley

komunist i modh...

ps: po kta lefterinjtë çu bënë  ?!  smiley

ps: po kta lefterinjtë çu bënë  ?!

do jenë ke ana qetër e tunelit duke prit që të zhbllokohet dhe të shofin dritën 

e partisë  smiley

 

i nonti tip lefteri mu duk mu

Ndotje Ambjenti smiley

Program per lejet e ndertimit

Programi i Ri si Benzi i 1976-es.

E ciles prej partive komuniste eshte reklama? Dhe sa eshte rritur perqindja e komunisteve tek PPU qe kur s'kam marre pjese rregullisht, qe i qenka ngritur termometri Nexhit? smiley

 

Akoma ka njerez qe nuk e kane kuptuar se Modeli Rama eshte vetem "FASADE" - por per dreq, ky Programi as si fasade nuk ben pune, se qenka grisur !

E degjuat Nanon o socialiste se ç'tha per programin e Rames ?

- "Ai liber (me 1000 faqe) qe prezantoje Rexhep Meidani me zell te madh - se nuk e dinte akoma se s'do ishte ne liste - mora vesh se ishte bosh. Po, po, Bosh. Ishte vetem Kopertine; s'kishte gje brenda"

paske ardhe mer Lefti se na bone merak dje , hem mu, hem eT smiley

 

maunen tone nuk e nxe tuneli i kalimashit

Njehere e ne nje kohe shkruheshin me gure te lyer me gelqere neper faqe kodrash e shpate malesh...

Programi i ri per Shqiperine nuk do te zgjase shume.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).