Index of /2009/05

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]25-vjet-heshtje.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]63-per-qind-e-shqiptareve-asnje-lek.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]65kg-te-kuqe-ne-makinen-e-ambasades.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]a-duhet-te-dorehiqet-ina-rama.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]a-jane-shqiptaret-te-virtytshem.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]amerika-arabia-saudite-dhe-roli-i-saj-ne.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]amnesty-international-gerdeci-nje.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]anthoni-athanas-ky-patriot-i-mire.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]antiduhani-nis-vjelja-e-gjobave-te-2007.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]arroganca-urbane.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]babe-une-ekzistoj.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]bajdeni-e-di-mire.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]baterite.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]be-parashikon-zvogelim-te-theksuar-te.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]berisha-edi-rama-beri-gabim-fatal.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]berisha-ppe-ve-vota-majtas-vote-per.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]besnik-mustafaj-largohet-nga-politika.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]besoni-ne-kete-enderr-zoti-bojaxhiu.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]beteja-per-tipin-e-fushates.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]bie-numri-i-ndermarrjeve-te-medha-te.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]birra-korca-vleresohet-me-harkun.html2016-09-30 19:47 98K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]cani-rikthehet-ne-23-maj-ne-oren-2000-ne.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]chuck-norris-per-president-ne-maqedoni.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]cilesi-e-dobet-pezullohet-rruga-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]cilet-jemi.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]clinton-nuk-takon-jeremiqin-shkak-kosova.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]cmenduria-e-sekreteve-te-pecanit.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]cmenduria.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]cudi-tenderesh.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]data-e-skadences-ne-diten-e-gjykimit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]deklarate-mbi-sjelljen-e-organeve.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]delijorgji-nga-burgu-politikanet-harruan.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]demokristianet-fusin-qetsorin-ne-listen.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]depozitat-bankare.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]deshmitari-i-takimit-te-trebickes-me.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]deshtimi-i-shqiperise-gjermane.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]dhuna-qe-buron-nga-degradimi-i-nje.html2016-09-30 19:47 97K 
[TXT]dicitura-34.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]dicitura-35.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]dicitura-36.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]dicitura-37.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]dicitura-38.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]duket-drita-ne-kalimash.html2016-09-30 19:47 201K 
[TXT]duro-na-rrezuan-arbitrat-pas-ndeshjes.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]durres-kukes-borxh-me-interesin-me-te.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]e-denuar-qe-ne-embrion.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]e-djathta-e-munguar-dhe-zgjedhjet.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]e-verteta-mbi-levizjen-e-lire.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]egnatia-e-ringjallur.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]ej-mos-i-thuaj-njeriu.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ekskluzive-tabulatet-e-gerdeci-pas.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]ekspertet-shpenzimet-elektorale-efekti.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ekstravagance-elektorale.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]erion-veliaj-denoncohet-ne-polici-per.html2016-09-30 19:47 291K 
[TXT]eutanasia-dhe-debatet-e-munguara.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]exellence.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]fasada-poshteron-permbajtjen.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]fati-i-deputetit.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]fatos-nano.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]femra-familja-shoqeria-dhe-njera-prej.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]femrat-e-nallbanit.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]femrat-ne-politike.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]fmn-rritja-ekonomike-ne-2009-shqiperia-e.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]formohet-larg-kamerave-bordi-i.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]fullani-te-dhenat-sinjalizojne.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]fushata-bollano-dhe-dule-falen-ne-athine.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]gabimi-origjinal.html2016-09-30 19:47 104K 
[TXT]gani-bobi-per-tiranen-pd-fituese-me-47.html2016-09-30 19:47 90K 
[TXT]gerdeci-blloku-i-sekretares-tradheton.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]gerdeci-nis-gjyqi-deshton-seanca-e-pares.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]gjermania-investuese-e-madhe-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]gjuha-qe-vret-shqiptaret.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]gjume-i-trazuar.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]gjystja-e-marashit.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]glover-perplasja-e-qeverise-me-odihr.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]golem-rruga-e-re-rrezikon-sezonin.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]grate-ne-politike-presidenti-topi-kane.html2016-09-30 19:47 101K 
[TXT]greqia-ne-lufte-me-shqiperine-ne-lufte.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]gruaja-e-ministrit.html2016-09-30 19:47 96K 
[TXT]hanes.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]hesapet-duhet-ti-kemi-me-rendin-e.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]heshtja-dmth-pajtim.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]historianet-ballkanas-si-faktore-shtet.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]incidenti-me-te-verbrit-shkarkohet.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]ish-punonjesit-e-armos-ne-proteste.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ja-si-i-fshehu-parate-delijorgji-pas.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]japim-gjithshka-qe-te-rrisim-kerkesen.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]kalon-e-redaktuar.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]kamez-policia-prish-vendqendrimin-e-g99.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]kandidate-parti-interesa-dhe-grupime.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]katastrofa-e-gerdecit.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kater-peshkatare-digjen-nga-interneti.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]kejsi-ecen-vete.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]keshilli-i-europes-ska-liberalizim.html2016-09-30 19:47 110K 
[TXT]keshtjella-kap-40-kg-heroine.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kina-ne-kerkim-te-nje-brezi-gjenish.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kjo-eshte-koha-jone-dhe-ne-do-te-fitojme.html2016-09-30 19:47 89K 
[TXT]klandestinet-me-viza-false-15-studente.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]koka-e-zeusit-prononcohet-ambasada.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]komunikimi-i-pergjegjshem.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kongresi-i-pd-se-berisha-ju-tregoj.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]kongresi-shpallet-programi-i-pd.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]kosova-anetare-e-fmn-se.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]kostoja-e-heshtjes.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]kostoja-e-mostransparences.html2016-09-30 19:47 114K 
[TXT]kqz-kthen-listat-e-partise-socialiste.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kqz-rreshton-ne-bllokun-e-partive-te.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kriza-bie-ne-minimum-kreditimi-i.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]krizes-nuk-ka-kush-ti-shkruaje.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kroati-kuzhe-eshte-trajneri-i-ri-i.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kur-berisha-brohoret-rrofte-liria.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]kur-fajin-na-e-ka-pasqyra.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kushtetuta-dhe-produktet-politike-te-saj.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]leksioni-i-fundit.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]lerini-ne-paqe-femijet-te-paudhe.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]ligji-i-dosjeve-gjykata-kushtetuese-nuk.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]lind-koalicioni-bashkimi-per-ndryshim.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]liria-qe-sjell-poli-i-lirise.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]lista-e-besnikeve-te-berishes-bien.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]lista-e-deputeteve-ps-rama-i-takon-vec-e.html2016-09-30 19:47 155K 
[TXT]listat-e-kandidateve-te-partive-kryesore.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]listat-perseri-nje-shans-i-humbur.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]luz-vegas.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]magjia-e-dhomes-se-erret.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]maj-1996-13-vjet-pas-masakres-zgjedhore.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]makinat-liste-te-zeze-te-karburantet.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]makineria-e-mashtrimit.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]mblidhet-konferenca-e-pd-se-berisha-ne.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]me-lire-te-flasesh-me-ameriken-sesa-me.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]mediu-ministri-fluturues.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]mesjeta-e-fshatit-val.html2016-09-30 19:47 156K 
[TXT]meta-do-ti-bejme-rruget-si-ne-zvicer.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]meta-nano-mund-ta-coje-te-majten-drejt.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]metafizike-patriotike-1.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]miqesia-shqiptaro-kineze.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]mirupafshim-amazon-hello-unesko.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]monitorimi-5-plazhet-tona-me-te-pastra.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]morali-i-mos-pozicionimit-gazetaresk.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]mtkrs-nr-i-turisteve-te-huaj-rritet-7.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]ndotet-rende-liqeni-artificial.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]ndryshimi-qe-une-dua.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]ne-kerkim-te-cilesise-arsimore.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]ne-qeli-me-pinarin-e-delijorgjin.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]nevoja-e-statistikave.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]nga-big-brother-ne-politike.html2016-09-30 19:47 132K 
[TXT]ngadalesimi-i-ekonomise-ul-te-ardhurat.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]nje-fushate-e-pabarabarte.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]nje-histori-paralele-basha-kunder.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]nje-pergjigje-mesazhit-ne-celular.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]nje-portret-i-paautorizuar-per-fatmir.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]njeri-zoti.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]opozita-konsensus-per-voten-e.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]opozita-sulmoi-skenderbeun.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]papunesia-dhe-rritja-ekonomike.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]parku-rinia-1500-vende-per-parkimin.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]partia-me-e-re-pdbmsh.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]partia-socialiste-prezanton-sot.html2016-09-30 19:47 325K 
[TXT]partite-e-vogla-ne-zgjedhje.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]per-nje-ide-te-re-ekonomike-per.html2016-09-30 19:47 239K 
[TXT]per-te-drejten-nderkombetare-detare.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]permbledhje-mbi-leternjoftimet-berisha.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]plazhet.html2016-09-30 19:47 117K 
[TXT]plogeshti-per-tu-cbaltosur.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]po-masakrohet-pazari-i-korces.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]po-sikur-28-qershori-te-konfirmoje-zogby.html2016-09-30 19:47 172K 
[TXT]poemeza-pa-ty.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]poli-tika.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]polican-grabitet-posta-vidhen-1-5-ml.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]politika-e-shqiptareve-ne-maqedonine.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]post-lista.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]pranvera.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]privatizimi-i-insig-ut-pse-u-terhoqen.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]projektohet-nje-linje-avionesh-tirane.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ps-nano-jashte-listes-se-deputeteve.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]pse-nuk-ka-shqiptare-ne-parajse.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]pushtimi-dhe-tjetersimi-i-ps-se.html2016-09-30 19:47 70K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qe-nga-ky-moment.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]qendrimi-presidencial-i-dr-sejdiut.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]qeveria-jep-tapi-per-3400-vete-52-dite.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]qeveria-nuk-ka-para-per-rruget-rurale.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]rama-apo-berisha-apo.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]rama-do-te-rimbursojme-tvsh-ne-per.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]rama-vendos-nuk-do-te-kandidoj-per.html2016-09-30 19:47 158K 
[TXT]rikthehet-shkodra-jazz-festival.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]rruget-dhe-votat.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]saimir-pirgu-ambasador-i-kultures.html2016-09-30 19:47 99K 
[TXT]sazani-ose-alkatrazi-shqiptar.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]shefat-dhe-keshilltaret.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]shefer-shqiperia-edhe-me-pare-anetare-e.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shehi-meksi-i-pari-nga-lista-e-lzhk-se.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]shkodranet-nuk-duan-te-punesohen.html2016-09-30 19:47 44K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shpikja-qe-do-te-revolucionoje.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]shqiperia-dhe-kriza-globale.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]si-funksionon-sistemi-i-ri-elektoral.html2016-09-30 19:47 106K 
[TXT]si-po-humbet-shqipja-ne-mal-te-zi.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]simbolika-e-kraheve-te-hapur-ne-plazhin.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]sokol-olldashi-nuk-eshte-nga-ata.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]sondazhi-i-gani-bobi-per-elbasanin.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]sondazhi-i-ipr-marketing.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]sondazhi-thellohet-diferenca-mes-pd-e-ps.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]sot-eshte-5-maj-dita-e-deshmoreve.html2016-09-30 19:47 134K 
[TXT]surpriza-fiskale-e-bodes-do-u-kthejme.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]te-dashur-peshq.html2016-09-30 19:47 111K 
[TXT]te-panjohurit-e-suksesshem.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]te-shitesh-pjese-pjese.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]ti-lufta-kunder-korrupsionit-shqiperia.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]ti-qe-rri-ne-nje-karrige-me-mua.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]tirana-kampion-pas-fitores-me-vllaznine.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]tirana-zyrtare-kunder-emerimit-te.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]tirane-aldo-bumci-merr-kreun-e-pd-se.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]topalli-ne-kukes-autostrada-e-re-e-ka.html2016-09-30 19:47 81K 
[TXT]topi-keqardhje-per-mungesen-e-sejdiut.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]transparenca.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]tre-poezi-nga-ndoc-gjetja.html2016-09-30 19:47 207K 
[TXT]tre-vete-me-bicikleta-copeza.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]veliaj-nano-nje-germadhe-morale-akti-i.html2016-09-30 19:47 118K 
[TXT]vlora-me-portin-me-te-madh-te-mesdheut.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]votat-per-partite-jo-per-kandidatet.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]vrasja-ne-durres-pasoje-e-burokracise-qe.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]xhuveli-jep-leje-per-lokal-te-syri-i.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]ylli-do-te-rizgjojme-ligjin-anti-duhan.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]zbulohet-ne-detin-jon-nje-anije-e.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]zgjedhjet-ne-17-vjet-demokraci-fitoret.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]zgjedhjet-paria-dhe-qytetaret.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]zgjedhjet-raporti-i-odihr-mjedis-i.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]zhvillimi-kalon-nga-rritja-ekonomike.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]zogby-pd-38-ps-36-rama-44-berisha-40.html2016-09-30 19:47 146K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80