Rrethinat

Shqiperia eshte me e madhe se aq; me relatitete shume te ndryshme nga kryeqyteti. Me duket sikur e gjithe ajo pjese e shoqerise qe mund te beje ndonje fare ndryshimi ne Shqiperi, eshte fokusuar ne diametrin e  ngushte te Tiranes dhe flet ne hava duke pretenduar perparim per gjithe vendin.

Aria

3 Komente

Olele noflla!

Sa me ka dhiiiimt! Personalisht e pranoj qe shpesh flas per gjerat ne Shqiperi duke u bazu te ajo qe njof, pra pjesa e dukshme e ajsbergut, Tirana.

 ... e megjithate Tirana, te pakten si nivel popullate eshte 1/3 e shqiperise, pra jo edhe aq gabim dalin perfundimet e nxjerra nga Tirana... puna eshte qe me tirane kuptojme Bllokun, apo me tirane kuptojme edhe Babrroin...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).