Penar, c`u be me postimet e shkurtra?

Jane me si opsion? Te pakten ta dime e mos harxhojme kot kohe duke i shkruar...

Flm.

7 Komente

Jo, ate gje e kam bere, por meqe nuk e pashe te postohet, dhe meqe nuk kam pare me postime te tjera te shkurtra, thashe se mos eshte hequr si opcion...

Kisha bërë unë një gabim, dhe nuk dilnin fare draft-et e postimeve shkurt për ne admin–ët. Bëre mirë që pyete. Flm.

Aaa mire,

Kujtoja se e kishit vetem me permbajtjen e padenje intelektualisht te shkrimeve te shkurtra qe kam propozu une. Por paska dhe te tjere te cilet fusin, por nuk ju del gje smiley

thanks admin smiley

smiley

Tushe, do ishte mire sikur te kishe shkruajtur nja dy rreshta tek ai postimi. Se thjesht URL do dilte shemtuar, dhe pastaj i bie adminit ne kurriz qe te shkruaje nje copez...e admini eshte dembel, kshuqe hyrja do humbase ne vakum. smiley

qyqja penar,

po te ulesha une te shkruja dy rreshta, kisha shku n'shkolle mer bir, kisha hap trute, e nuk kisha nejt ke peshku.

Kaq mundsi kina, kaq bojme.

por qellime te mira kemi dhe sna ngelet hatri per asigjo smiley

unë sapo shkruajta një goxha të shkurtër. e dërgova por s'po di a ke me arrit. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).