Me cfare merresh , dhe nga shetit, or peshk ?

...do te ishte interesante se,

me cfare meren peshqit,

e peshkut pa uje,gjate 24 oreve!

24 Komente

Ide e mire per te pyetur peshqit.... Sido te jete, nje gje eshte e sigurt, qe jane on line tere kohen dhe kjo vertetohet fare lehte.....  smiley 

ik se na lete pa pune! Prit kur te me vije ndonje Warning letter, ndonje dite se kam lene lene punen pasdore... Qofte larg! Pastaj i laj duart perfundimisht, me peshq, me peshkaqene, delfine e balena bashke! smiley

ta bejme peshkun twitter thua ti?

ps: asnjehere se kam kuptuar pse vazhdon te behet ky gabimi me lart: SHKRUHET ÇFARE DHE JO Ç'FARE (se del çfare fare)

as,gabimin e korigjova,kishe te drejte.,ne fakt  "cfare"  duhet te jete pa apostrof.

"Me cfare meresh" eshte nje pyetje,me sakt si e kalon kohen,cili eshte profesioni yt per momentin,sa i vlefshem je per veten tende,per te tjeret,ble apo shet mend,.etj.. 

Sa nostalgjik qe je mor Artian, edhe temen "Sigurims" do me na hap ketu tek peshku?

un tuj gjujt për P*

 

 

 

 

 

 

 

 

*eshk

Po ti shohesh oret te lidhme pas kurrizit e barkut  , dmth rretheqark , Peshqerve shikon se te gjitha trgojne oren aty ku u rreh peshqerve gjate 24 oreve ! DMTH e kane 10 e dhit ....smiley ose 2 e dhit . Sidoqofte qe te gjithe ne pjesen e dyte te minutazhit..... smiley Nonjonin se ke lidh per ore . Pse keshtu ? Kush osht ai! Se ate qe ka fut vetem "nocken" e njofa menjehere smiley

Une duke pritur se c'ushqim po iu hedh peshqve et-ja : D

Gone fishing ne 3 e dhjete smiley

 JAM NE MBLEDHJE. KTHEHEM PER PESE MINUTA.

smiley Punoj ne nje laborator termonuklear  te gjenerates se trete diku ne token taxhike(Taxhikistan) 14 monitore ndjekin shperberjen e uranit...Une jam ne pultin qendror.Njerin prej ketyre monitoreve e kam lidhe 24 ore me peshkun....E ndersa raportoj me kapon (nje CEO ky)po komentoj te kjo teme e peshkut....Ja kete bejne peshqit....Kush ta shesi me te rende....  smiley

eh ca ju bojn ato peppinot juve ... po kaq e pamujtun te duket mer... jo taxhikistani... ai CEO-ja them...

kur jom kthy nga Roma ne Tirane, pervecse se kacatorrin "bene per Albania" e kishin degdis te zhapat e bananeve nji javore neper dysheme, me boni pershtypje edhe guximi i "fatorinos" lacaron italian te arropllanit, qe iu bertiti si evgjiti te shoqes ca katnareve tane, te cilet sa pane Rinasin, u cune ne kembe nga padurimi te shkretet a ku di un pse. Ata gabim ishin, nuk po them, por perbuzja e atij qyrranjosit me kapele blu, perbuzje e hapet dhe poshteruese ne kulm, s'do me hiqet nga mendja gjithe jeten. Pra, ne nje kuptim, po munohem me ta justifiku te qeshmen et!   smiley 

Ahahahha e forte kjo Zana.

montator, si xhaxhi vani. smiley dhe magazine po synojme. smiley

keni lene komente po asnjeri nuk i eshte pergjigjur pyetjes

si duket askush nuk pergjigjet ndoshta pse frigohen se mos del dikush superior karshi tyne edhe ju lekundet reputacioni i fituar me mund ketu!

statusi ; student

relacioni : prishtine vjene , anasjelltas

jo mer taj...ca do zanati me pas ti, une njof njonin qe eshte me lart se ty

 Po te thush se je i papune, prish nai gjo......

jom berber, ne te zeze, pra i pa regjistrum ne zyrat e taksave. Nuk kom dyqon, por punoj endacak, duke qeth apo rrujt meshkujt neper shtepite e tyre, zakonisht mbasditeve, por edhe te shtunave paradite.

 Large Animated Smileys | Big Animated Smileys.gif" />Large Animated Smileys | Big Animated Smileys.gif" />Large Animated Smileys | Big Animated Smileys.gif" />Large Animated Smileys | Big Animated Smileys.gif" />Large Animated Smileys | Big Animated Smileys.gif" /> e modhe fare. gjigande! Epike! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).