lexova diku ne web, qe parlamenti yne ka votuar ne unanimitet me 7 prill, per bojkotimin e mallrave izraelite.e vertete?

8 Komente

nese eshte e vertete, eshte gafe e permasave gjigante.

 

E pse na qenka gafe e permasave gjigande sipas teje?

prape me kete muhabet?

 

para pak kohesh egzistonte nje ceshtje e tille per diskutim dhe si perfundim behej fjale per nje kredi te bankes islamike e cila kish vene si kusht mos perdorimin e ATYRE parave qe jepte per mallra me origjine nga izraeli (banka e ka per detyrim statutor te kerkoje kete me duket).

 

Ne nuk jemi aq te pasur sa ti themi jo ujesjellesave vetem per ceshtje simbolike (se e tille eshte) kur nuk i bejme asnje te keqe askujt.

 

Nuk e di nese ky i 7 prillit eshte muhabet tjeter.

Persa i perket parimeve, kemi certifikate garancie nga nato

nese eshte ajo qe thote gene, me duket krejt normale.bojkoti i mallrave izraelite, te cilin s'e bejne as vete palestinezet ne fakt, do ishte nje autogol per nje vend qe u mireprit ne nato.

 

Ne nuk jemi aq te pasur sa ti themi jo ujesjellesave vetem per ceshtje simbolike (se e tille eshte) kur nuk i bejme asnje te keqe askujt.

... dhe duket se izraelitet e kane kuptuar kete.

ku e ke lexuar ?

ata para detit arab, ne para detit sllav. dy popuj ne rrethana te njejta qe kena shkemby ene arme me leverdi dhe nuk na njeli halli ke kto gjona. mjafto me dit qe plot palestinez kon vdek nga arm shqiptare, kshu qe e kena te sigurt miqsin me izraelin

 

___________

Një admnistrator i faqes ka cilësuar llogarinë tuaj si llogari abuzive, me shumë gjasa si rezultat i komenteve tuaja. Si rrjedhim, sistemi ju ka caktuar një limit prej 10 komentesh në ditë. Statusi si përdorues abuziv mund të hiqet nga një administrator.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).