10 Komente

Filosofi e varrim -cvarrimeve qeka akoma prezent . Edhe PPU qeka gdhi me varrmihes - chmihes ??????

ceno do rrojsh mo shume se une smiley

ne mu aty m'vajti menja

cheers

 na i politizut edhe filmat per kalamaja. thashe se do njiste nanjoni ketu ket  ose ket pershembull, ne kujtim te kohve te vjetra... vdisni pericik komunizem

Po ngjis une kete, e hasa kohet e fundit dhe mu kujtua koha kur mezi prisnim sa te fillonte nga Tirana.

na i politizut edhe filmat per kalamaja. thashe se do njiste nanjoni ketu ket

hihihihihih

hahahhah

huhuhuhu

smileysmiley

 

Mua arushi kolargol dhe nils holgerson me pelqenin shume,xha barka ishte kot s'me terhoqi ndonjeher smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).