Hi

A mundem te postoj disa shkrime te cliat do ti marr nga gazeta Tirana Observer? dhe e dyta kur postohen cilat jane kriteret? duhet te them burimin dhe autorin tjeter cfare duhet te beje?

faleminderit!

3 Komente

Shtet, 

Mjafton qe artikulli te kete Burimin dhe autorin. Gjithashtu, sigurohu qe te jete i diteve te fundit dhe qe te mos jete futur me pare tek peshku. Nqs do te besh postues i dalluar me yll, mund te kujdesesh dhe per ë dhe ç. 

 

kam ngel ende ne fazxen qe nuk po postoj dot nje koment a mund te me ndihmoni? faleminderit

Shtet, urime! Sapo e kalove me sukses kete faze!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).