Haruat Pashket Orthodokse? Gezuar Pashket

GEZUAR PASHKET

KRISHTI U NGJALL

ps. Vertet i haruat apo.....mbase ne Orthodokset nuk i meritojme urimet se jemi nje fe me Serbet dhe Greket????????

Apo eshte fushate dhe kush pyet per Pashket sot. Shume te ngarkuar me fushaten dhe te ngrenat, dhe te pirat dhe diskot deri me 4 te mengjesit. smiley

1 Komente

nga mot gëzuar toko !

ps: dhe mos harro se për ne Pashkët si ortodokse, katolike o musulmane Pashkë janë mo

Pashka e shqiptarit është shqiptaria   smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).