GEZUAR PASHKET!

Meqe kartolina s'po gjej dot verdalle, smiley doja t'ju uroja te gjithe miqve te peshkut, (vecanerisht Edrusit, Des-it, Tushes, Flok-ut, Akvll-it, dhe 97-s)  Gezuar Pashket dhe paci paqe ne familjet e ne shpirtin tuaj!

Sinqerisht,

Aida smiley

 

p.s. Me duket se i radhita te tere aty tek vecanerisht... smiley ok, xhan per te tere, ere... smiley

11 Komente

rrofsh zogu !

gzuar ene ty !

 

Gjithashtu gezuar dhe nga ne jo miqte e tu.

gezuar zhuzhake gezuar smiley

tushëze, gezuar dhe ty

Gezuar aida,dhe une ne fakt po e gezoj me kane gezuar me nje pushim per sot deri te Marten,dhe meqe koha ketu tani eshte per ibret, po rri me peshkun,e ku ka me mire se ketu ,te kesh peshk dhe ngrohtesi familjare, nuk ka me mire..  smiley

hihihihi

e madhe

 

Gezuar pashket te gjitheve.

 

Gezuar pashket.

  Idriz , Vangjel, gezuar edhe ti. Pahket.

Gezuar Pashket te gjithe frenkuentuesve te PPU,te fese katolike...Ju te tjeret mos u zoritni fort se Krishti u ringjall per te gjithe....  smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).