Cila do te ishte sigla juaj per keto zgjedhje??

N.q.se do te kishit mundesi te kandidonit ne keto zgjedhje,

cila do te ishte sigla juaj dhe si do ta arsyetonit ate??

16 Komente

"Ndryshimi fillon nga ty!"

 

Natyrisht, nuk do te me votonte asnjeri!

Po normalisht qe jo, ti dashke t'i ngarkosh me detyrime te gjithe...

 

DO T'JU..........

Kaq do elektorati Shqiptar.....te tjerat i imagjinon vete si do.

" U martuam per keto zgjedhje "

Ne duart tona, e ardhmja juaj eshte e sigurt.smiley

natyrisht do ta shoqeroja me ate foton klasike te politikanit (lehte buzeqeshur) qe shikon diku thelle ne horizont..smiley

 

Ke probleme me ereksionin? - FAJIN E KA SALIU!

Gruaja te tradheton me komshine? - FAJIN E KA SALIU!

hunter,  sikur ta rimoje pak ala ''mati i ri'', do tingellonte me bukur.smiley

p.sh: 1) nga jugu der te veriu

           fajin ia u ka Saliu!

        2) kur gruaja te tradhton me komshine,

          mos harro te fajsosh Saline.smiley

belulo:

 

rash per tok oh une i mjeri

dhe fajin e ka volteri

macja buken ma lepiu

dhe fajin e ka...

....miu smiley

me fal Saliu 

e ke bere me rime AABB smiley

per gjithe hallet qe ka Tirana

 fajin e ka Edvin Rama

por kur flasim per Shqiperine

fajtor bejme vecse Saline

o sa keq o sa mire

...... eshte egersire.

VAJTI njeri te mar analizat edhe doktori i thot te ulet.. me pas i thot se ka kancer ne mushkri.. ne ate kohe ky me kancer ndezi nje cigare edhe filloi te perqeshte doktorin. doktori po mendonte wtf???

ku eshte lul kodra? E shef ket me lart? (postimi i hunter-it, ora 10:07). Rast tipik, text book, i gabimit logjik te reduktimin ne absurd. Ne kete rat ai qe quajtem "support set" eshte ngarkuar me "outcomes" te pamundura, kemi nje inflacion te tij, ku shuma e probabiliteteve te ngjarjes "kush e ka fajin per problemet tuaja"do rezultoje me e madhe se 1, (wrong estiamation), cka qendron ne bazen sasiore te absurdit.

POSHTE POLITIKA E QELBUR  SHQIPTARE

dhe

DRURI KA DALE NGA XHENETI

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).