çfarë peshku je ?

Për ta mësuar kliko Këtu

teksti anglisht dhe figurat Këtu

ps : në se nuk identifikohesh në asnji prej kategorive, rrëfe shokët/shoqet.

 

53 Komente

yyyyyy mungojne, si psh kategorite e komunisteve (e pershnes smiley ), poeteve, menefregisteve, humorxhinjeve, kopilave, nervangritesve etc etc...
 

Tru peshk! smileysmiley

Shume e arrire.

Shume kruhesh me Aiden ti? Si e ke hallin?

Ne ne Shqiperi e kemi: "O goce a ka mundesi nje minute?"

Olsi,kruarje e quan ti mbeshtetjen e mendimit?

Tani po flet me llafe te pista me duket!

Mos kemi te njejtin mendim per Olsin thua Tushe?

jo jo

une skam asi menim, per asi peshkatar smiley

zoti i rujte te gjith smiley

pergjigja si eshte ?

A/ jo se me gerthet mami
B/ e kam minuten e shtrenjte
C/ merr takim dhe prit rradhen
D/ nuk flas shqip

Shijoje. Eshte e gjitha per ty, o Mjalte!

po ishte per B dhe D nuk ka asnje lloj problemi ,per ato dy te tjerat nuk ja vlen se na lusin.

leji mer admin te quken i cike se nuk u bo qameti.

teme limonate eshte

smiley

rezil !

Po ti tani erdhe? Pse s'erdhe pak me pare, kur kisha nevoje per nje nga ato shprehjet e tua... se me thone te drejten, ne maje te gjuhes ( te tastieres) e kisha... smiley

Ll, faleminderit. smiley

jo ri jo,

ktu isha, por une se kam zakon te hyj ne mes te pilafit, kur dy veta quken smiley

Rri dhe veshtroj.

Pastaj dhe me kaq dhe po me akuzojne, e jo me te kisha bo me teper smiley

Des po s'jane te gjithe si ti qe ngele duke u quk. Rezil-E smiley

shiiiiiiiiiiiiiii foli dhe ky......

Jam e qete, jam shume e qete llukan smiley

Per fatin tend te mire smiley
 

 

 

ty (nese me lejon te te flas me ty smiley ) do te kisha fut ke :

peshkpertedrejtëndhelirineefjales smiley 

jam e nerume dhe e rrespektume gjer n'detaj smiley

smiley

 

Ll,ne nuk jemi nga ato qe qukemi ne internet ne po diskutonim.Duhet te kesh me shume rrespekt per bashkebiseduesit.

Honig,

E, e pikerisht rrespekt smiley

 

Des "shyqyr" qe s'paske pi kafe akoma smiley

ku m..tin ta pi.

te le mjafti ?

ma ka xan kafen ne gryke smiley

Ka qene dikur Driso,tani ka kaluar shume grada me lart,i perket familjes se Peshkaqeneve.

Ne i pytje tjeter po mujte ...se Dejzi osht e zonme me kafe smiley . Si eshte me e udhes te theritemi ne shumes Peshqer apo Peshka ?

Vallaj Driso kur me bllokojne llogarine dhe nuk kam te drejte hyrje tek peshku do tju shkonte me shume peshka.

Llogari luspash eshte mos  e merr per keq. Mu mi heqin luspat sa shndrit I-ja...smiley ne prap tek Peshqit hyj. Te pyta se me ngatrron nje krahasim si psh DREQ - ne shumes- DREQER jo DREQA ...dhe thash edhe per PESHQ shkon me shume PESHQER - si- Dreqer smiley

peshk horoskopi

Peshku pa uje, eshte nje gur qe hedh administratori dhe te gjithe te tjeret mundohen ta nxjerrin.

Peshku pa uje ,eshte  si nje cigare qe megjithse e di qe te demton,vazhdon ta pish.,panvarsisht se demton shendetin dhe "buxhetin"(harxhimi i kohes)!

Peshku pa uje eshte si ajo femra qe bie ne dashuri ,kur ti je i martuar dhe te fut ne sherr me grune...sepse nuk i kushton vemendje asaj!

Peshku pa uje ,eshte si ajo endra qe shef ne diell me sy hapur!

 

... Oh, peshku pa uje! Perse ti peshku pa uje?! smiley

plasen çokollatat ketej....çne gjith kjo dashuri ?!

Ene thuj shyqyr qi usht llafi ke peshku... bon hesap tina se çere kish me bo vaki po tu folte për njala... çer qokollatash, do ngjojshe kalamaj tuj qajt tani ktuna smiley

peshk mer! peshk!

ca peshku kena me kane!?

hajt mo, l'antagonista? forse, ose il promotore, ose il solitario

mah. hajt mo, mire se te ndihmojka me i ba i analize vetes pa dashje. ka ene kategorine gjujstsi. il cacciatore. kaçatorri. po se paska analizu ky robi se mos eshte vete prej atyne.

a bofsh hajer jarebi qe na i perjeteson ne kornize thoniet smiley

 

je e vyer desdi. je e vyer.

ps: e di dhe ai  smiley

hahaha

pse sthu ti, po ma jepka ID-ne e re, Sala dora vete smiley

dezi hajde bejm pak muhabet smiley

peshku mustak eshte nje peshk i rendomte lumi, i rendomte ne kuptimin taksonomik te fjales sepse ka me shumice. eshte peshk me trup te rregullt, as i gjate as i shkurter, as petashuq as bullafiq. dallohet nga mustaqet e dendura te gjatesise mesatare dhe nga deshira per te notuar i lire mes bimesise se pasur te lumenjve qe mezi rrjedhin. me kete peshku nuk do qe te indentifikohet asnje, por eshte pjese e te gjitheve, sidomos per dite te shtune, sidomos kur nuk ndjehet trysnia per te qene te bukur, te squt, 'ndryshe'. ohoh rehatohet njeriu ne mustakerine e vet.

peshku barbun eshte nje peshk cute qe skuqet mire ne vaj dhe une preferoj ta fus veten ne ate kategori. nga barbuni ke dem vetem kur nuk eshte i skuqur mire, nderkohe qe ti kujton se eshte krokant, dhe e kafshon gjithe lezet, per ta gjetur veten me siklete fyti per te pakten 5 minuta.

peshku salmon eshte peshk si ti vete. nuk e eviton dot salmonin. nuk eshte i lire. por ka kaq shume menyra per ta trajtu-gatuar keq salmonin sa qe une kam frike ta konsumoj ne variantet e tij jo sashimi.

eshte pastaj moluskja ime e preferuar, goca e detit, ose sic njihet me gjeresisht, oyster-ja. gjithe gjalleria e detit mblidhet brenda kesaj guacke. misioni im i pamundur eshte te gjej nje goce deti smiley qe te jete po aq e bukur jashte sa magjike brenda, nje pak a shume si ajola xoxa, sipas karakterizimit qe i beri erioni.

Moj, c'e ke gjithe kete zell per te shkruar ne peshk qe ne pike te mengjesit ti?

Paske pune me mik ti, qe te lene te merresh me barbune, salmona e oktapode smiley

Hej, Tropizma, kur po lexoja pjesen e fundit te komentit tend, mendova se nje dite prisje te gjeje ndonje margaritar brenda nje guacke te sedefte. Lum Erioni qe e ka gjetur, thuaj! smiley

lol,

o t_red, po varet mi, mbase se ka mengjes ajo tani.

Kjo rinia sotme i ka oraret e hallakatme smiley

Trop, une pelqej mo shume gjinkallen. Tashti se di si i thone ne gjuhen nderkombetare qe te ta them nqs nuk e ke parasyshsmiley

Por gjinkalla crudo eshte e preferuara ime. Te shpon gojen me gjemba, duhet te besh durim per ta thithur, dhe per tja shijuar ate pak palce qe ka, por eshte shije shume e mire kur ja del.  hihihhi Nuk du me qene salmon ori goce. Salmoni osht bo si filetot e pules, e gjen gjithandej, bah.......

zellin e kisha nga kafet, sikur me shkuan drejte ne gjak sot. mikun ne pune po perpiqem ta ze por eshte proces i gjate; gjithsesi, procesi ka me shume rendesi se objektivi, kane thene shume.

kam nje raport per te dorezuar ne fakt prandaj enderroj rreshkitje ujore.

gjithsesi nuk po ta marr per ters.

Pervec Shkinaks asnje tjeter nga forumistet se kishte gjete veten,te ndonji nga kto profilet ktu?

Domosdo ktu te PPU jane te gjithe te rene nga qielli,ose kshtu pretendojne!

E verteta eshte se jane mbledh vecse 1 tufe me peshk narcizista,egocentrike.

pssmileyer informacion une jam te profili fundit ai i SOLITARIOS,besoj se edhe vete ky mesazh e nenkupton.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).