Arrestime për pirateri?

Sipas SETimes janë arrestuar 16 vetë të shtunën për mashtrim me kompjuter. Paskan filluar të kapin piratët dixhitalë?

2 Komente

Ishin piratë te "pay per view" te top channel-it. Kishte dhe gazeta shqip nje shkrim para nja dy ditesh...kot nuk e solla ketu, dhe tani s'po e gjej dot.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).