A e patë "Shqipëria vendi përballë" të enjten në Opinion, TVKlan?

Dokumentari i prodhuar nga Istituto Luce sillte për herë të parë një histori të filmuar të Shqipërisë nga 1912 deri më 1990.  Si iu duk?

2 Komente

po e pamë.

na u duk ...ëëëëëë...se di.

nuk ishte fort për tu komentuar, ishte thjesht për tu parë

Interesant dhe mbi te gjitha kishte edhe filmime te vjetra te kohes se Zogut qe i shihja per here te pare.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).