a do te mblidhet KOP i kete vit si ne vitin 2005

4 Komente

do mblidhen e do ndajne parate me sali baben ne krye

Do mblidhen kam mendim . Por ka nje propozim nga Pango :- mos me e qujte me KOP , por GOP!

O bato, te keqen motra...  smiley

PS mos me shkit! 

Ty vetem qendrat alpinistike malore te rregullojne smiley ...megjithse dhe ne shkretetira Jozi dha shenja se ka rreshkitje smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).