Nesër >>

Nje atlete e vogel, gjate kercimit se gjati, ne kampionatin e moshave, ne stadumin Qemal Stafa, ne Tirane.

 

Foto: LSA

17 Komente

cool smiley

na solle diellin sot me kete smiley

Si spektator paska qënë vetëm fotografi ... s'paskan gjet kohë as gjyshat me shku me bo tifozllik.

Kanë qenë të gjithë nga ana tjetër, s'të mjafton gjysma stadiumit ty smiley

Tushe ke plotesisht te drejte. Keto femije qe praktikojne nje sport apo i bine nje vegle muzikore, jane taman nje drite ne fund te tunelit te erret ku u fut shoqeria shqiptare ne keto vjet. Shpresojme qe kjo drite te na terheqi dhe nxjerri perfundimisht nga ajo sketerra ku femijet me te urte ishin ata qe vrisnin vetem ne video-game, kurse me te prapet luanin me kallash prej verteti.

Shto ketu edhe faktin qe foto eshte realizuar shume bukur.

 Nuk arrij te marr vesh se cfare perpiqet te jape tek publiku kjo teme!

Për cilin publik e ke fjalën, Jobh? Se për mua, Peshku ka më shumë pjesëmarrës sesa publik.

Penar,

Lojrat e fjaleve nuk e bejne me pak "cheesy" apo "kitch" kete postim.

sa inat e kam pasur kercimin se gjati! nuk merrja dot kurre lartesi aq sa duhej.

good pic.

po kaluçin e ke pas qejf bleta ? smiley

Ncuq, kam mbet mbi te qe ne klase te 6 dhe nuk e kam kaluar me. atehere nuk t'i shpjegonin ashtu si duhej vlerat pozitive te fiskultures.

 

çupave të klasës sime shumë mirë ua shpjegonte zysh Zina vlerat pozitive të fiskulturës por kishin problem me valixhet e thonin na kan ardh hallat nga amerika..

nah hallat e mia nuk kane qene aventuriere. po une po qe se nuk e kuptoj qellimin e dickaje, nuk e shof te arsyeshme ta pervetesoj.

kjo vogelushja e fotos shume simpatike, si Nike ad. blendi je ne profesion te gabuar.

Mos e ke fjalen qe duhet te behet politikan?

foto nuk besoj eshte e blendit por sic thote poshte ne diciture eshte e LSA e cila eshte studio profesioniste dhe qe merret me  tregeti fotosh smiley

pyetja eshte vetem, nese blendi e ka ble foton apo ja ka dhone lsa per reklame.

por sido qe te jete, foto-ja ngelet shume e bukur

Në fakt fotografia mund të ishte bërë edhe më mirë. Ndoshta është edhe faji i zvogëlimit, por s'duket shumë e qartë. Gjithashtu unë do kisha pëlqeyer një kompozim më diagonal smiley

 Kujtoja se sporti i atleteve kish marr fund ne Shqiperi. Shyqyr qe vazhdoka.

eshte shume e bukur kjo fotoja. me ka bere pershtypje nje lajm qe me duket se ne rumani parlamneti ka vendosur nje ligj qe te gjithe tv duhet te barazojne lajemt e zeza me ato te bardhat. nese kjo goca do ish duke thithe miell do u kish pelqyer shume vetave ketu. por kjo po ben sport. ate sport qe ne na e vrane. dhe kjo nuk ben lajm. hajt mo.

per mua eshte ...

dielli i nje dite pranvere. si thote desdemona me siper. e kemi nevoje per pak diell

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).