17 Komente

Shume e bukur kjo fotografia......  smiley

Alban, rrofsh qe na solle nje gje kaq te bukur per te shplodhur syte. smiley

Te paska zene "qymyri" i shlodhjes!

Po sa te caj derrasa me politiiikeee.... me mire kullot syte ne gjera te bukura smiley

Lum si "ju" qe kenaqeni, keni cer shikoni ,po  "ne", ne sna pelqen fare ajo qe ju pelqen juve !  lol!

Po ca t'besh? "Ju" keni shoqnine tuj, "ne" kena shoqnine tone... keshtu eshte ky muhabet smiley Pastaj, na ler a derebardhe, te shofim kompjuterin se natyre te gjalle, tulla, llac, beton po shofim...

Pyetja qe cdo njeri i shtron vetes perpara kesaj fotoje eshte: Ku eshte bere fotoja?

Bravo Alban  pejsazh i bukur.rruges per ne Kukes.A mos jane liqejt e Komanit  apo te Fierzes.a ka rruge te shkosh deri ne skajin me te larget dhe te shijosh bukurite  e ketij  vendi.

shume bukur kendi nga eshte marre fotoja.

duhet te futesh ne google earth te mesosh se ku jane kto foto..

 

liqeni i kuksit

 23, Pershendetje

 

Faleminderit per lidhezat e fotografive te bukura.

A ke degjuar ne lidhje me UK Albanian Strangers into Citizens. Te lutem shko ne facebook dhe kerko per fushaten tone.

Me respekt

Albani

do e shoh, flm.

 

respekte gjithashtu

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).