NATO

ndoshta sot për herë të parë pas 20-vjetësh....një pjesë e asaj parullës "E duam Shqipërinë si gjithë Europa" u bë realitet..

arb

4 Komente

ndoshta

zanfi, shyqyr ste paska gjet gje i here. ptu ptu ptu larg syni keq.

E dyta, batuten time per ty : "t'hangsha zemren ! "  e vodhi mrome portokallia smileysmiley

dhe ja vuni ne goje personazhit Zanfi (dmth jozefines) dhe ajo ja thoshte personazhit Sali Berisha smiley

Simas teje, kjo o gjo e mire, apo gjo e keqe ?

????

smiley

fort, fort mirë Tushe

Prape me NATO-n mo.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).