Iu pre e qeshura në grykë

Kong Lin me siguri nuk e ka degjuar keshillen e nenes se tij per te mos i krruajtur dhembet me gershere. E kush nuk degjon e peson. London Metro raporton sot se 27 vjecari nga qyteti Putain ne Kine po degjonte nje barsalete ne tavoline pas nje vakti me miqte kur shpertheu ne te qeshura dhe aksidentalisht gelltiti gersheret 10cm te gjata. Nje anastezist lokal arriti t'ia nxjerre gersheret nga fyti pas nje nderhyrjeje te shkurter. Zoti Lin me siguri do provoje shpikjen e thjeshte te kunjave prej druri heres tjeter, qe gjithesesi mbeten te rrezikshme ne rast se barsaletat jane te forta.

 Ne fotografi shihet grafia e gershereve ne fytin e Kong Lin, gersheret qenkan me ornamente, ndoshta i gjejme se shpejti ne ebay.

4 Komente

Ka shumë raste të tilla (mungojnë ato me plumb në mollëza smiley )

- Gozhdë në hundë

- Thikë në kokë

- Ka edhe radiografi që tregojnë prezencë truri...

- ashtu si të tjera ku tregohet dashuria ndaj CocaColës

Dmth Blendo vazhdon ti me keto temat qe ngjallin debat politik midis 2-3 kokrrave! 

Kjo teme eshte tamam per te hequr stresin. S'po me pushon akoma e qeshura. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).