Gerti Bogdani jep dorëheqjen si zëdhënës i PD

Zëdhënësi i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani deklaroi përmes një konference për mediat se do të largohet nga posti, për tu angazhuar me Forumin Rinor dhe marëdhëniet me jashtë të PD-së.

“Kjo është konferenca e fundit për shtyp si zëdhënës i Partisë Demokratike, për arsye se do të merrem me angazhime të tjera. Une do të merrem më marëdhëniet me jashtë të PD-së dhe do ti përkushtohem Forumit Rinor, duke patur parasysh se sa e rëndësishme është rinia në ditët e sotme” u shpreh Bogdani.

Ndërkaq, në konferencën e shtypit, Bogdani ka prezantuar publikisht zëvendësuesen e tij në postin e zëdhënesit të PD, Erla Mehilli, e cila deri më sot ka qenë zëdhënëse e Ministrisë së Transporteve. (e.n/balkanweb)

19 Komente

Shume vone, tani s'ka me vend per "terheqje" smiley

Ndoshta ka qene terheqje e diktuar......por si gjithmone eshte kuptuar shume vone.....

BOGDANI ESHTE NE PROJEKT PER QEVERINE PAS 28 QERSHORIN MOS U MERAKOSNI PER TE PO GJENI NDONJE VEND PER EDI RAMEN E MIM KODHELIN PAS ZGJEDHJEVE

http://tanicena.files.wordpress.com/2009/02/mimi-kodheli10.jpg

une e kam gjet punen. do bohem faturino treni smiley

Ëndrra që ziente në kokën time kur isha fëmijë, këtë mund t’ua them me siguri është fakti që kam dashur të bëhesha fatorino treni.

http://www.tiranaobserver.com.al/2005121...

Po treni ishte mjeti i transportit publik  me i shpejte ne Shqiperi!

Preceptim i bukur femije!

Sot treni ka hup krejt!

 

Ia ke fut kot, ku treni me i shpejti, mo? Dhe breshka ishte me e shpejte se treni... Me i shpejti ishte saurreli... smiley

me cfare kuptoj gerti shkon me ngrtije ne karriere shpresoj qe njerez si gerti te afirmohen ne politike por jo ne menyre artificiale

Cudia me e madhe, zgjat 3 dite!

Me ate far feje qe i doli boja ketij te shkretit si zedhenes i Sules nuk ka piktor ne bote me e ristauru. Gjithe jeten i dale boje ka per te ngelur.

po pse mor berberi i rames po ai eshte zedhenes i pd dhe nuk ka bere zedhenesin e ndokujt tjeter keshtu qe ai po ben punen e tij dhe mua ai mu duk shume i pergatitur me shume se e dashura e erion velis ajo xoxa

A ka punu me Mixhen ???? Jo me shume se nje muaj dhe ai u injekton bacilin e cthurres psiqike me diagnoze Hardallosjet Policore . Ndoshta ne Solidarnitet me Lefkofete mund te gjendet ndonje vaksine .

emo mire se edhe erla goce simpatike eshte. edhe elokuenca nuk i mungon!

E kuj i plasi se iku apo erdhi. Ketu disa fitojne miliona, disa shperdorojne postin zyrtar, e shume te tjere s`kane buke te hane apo nuk marrin pension.

Si ore na paska ik Bogo uuaaaaaa nuk me hahet buka sot vallai smiley  eshte cupe i mire dreqi smiley  (se mos na degjon polici)  Bogo e ndriti si tellall i brendshem tani do e ndrise edhe me marrdheniet e perjashtme.....Ku dreqin i gjejne keta surreter parazite qe nuk mberthejne dot pantallonat e tyre...(per te zberthyer mbertheckat e te tjereve po e bejne mire smiley  )

levijze e mire. Gerti Bogdani ishte camcakiz i mbllacitur deri ne fund. s'kishte mbet vetem ta peshtynin. dhe kjo goca eshte alamet femne: Shija e stines.

http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/erla-mpptt.jpg

Gerti Bogdani iku nga zëdhënësimi po Erjon Bogdani iku nga kombëtarja apo jo???!!!

Nuk mund të mos bien dakord që informacioni që ju ndajnë këtu është më shumë se të çmuar, sidomos për njerëzit që kanë asgjë të bëjë me të gjitha stuff. Unë do të thotë veten tani )))))) Faleminderit shumë për zgjerimin dhe përmirësimin e njohuritë e mia të çështjes. Unë gjithmonë përpiqet për të pasuruar atë me diçka të paparë. Ju jeni i patejkalueshëm në këtë çështje. Kam shkarkuar edhe disa artikuj të mësimdhënies nga shared search engine http://www.sharedshares.com por blogun tuaj është më i miri. Unë nuk mund t'ju falënderojmë të mjaftueshme.

Të jetë plotësisht i sinqertë, koha e ka humbur me të vërtetë ... Është për të ardhur keq që kjo është e pamundur për të zhdukur, gabimet e të kaluarës. Megjithatë, ne besojmë më të mirë, dhe unë besoj se të gjitha ndryshimet essays ardhshme do të na sjellë rezultate pozitivesmiley Dhe ndërsa vetmja shpresë se të gjithë ata sigurime E janë të vërteta!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).