Index of /2009/04

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]1-maji-dita-e-punetoreve.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]1-maji-nuk-eshte-feste.html2016-09-30 19:47 209K 
[TXT]5-keshilla-per-te-shmangur-gripin-e.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]7-prill-1939-rezistenca-e-harruar.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]7-teknologji-qe-do-tju-ndryshojne-jeten.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]70-vjetori-i-vace-zeles.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]1907-te-zhdukur-10-vjet-pas-luftes.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]a-ka-jete-pertej-se-majtes-e-te-djathtes.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]a-mund-te-ekspotohet-mall-tjeter-vec.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]ah-sikur-te-vije-edhe-vacja.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]alibia-e-kartave-falas.html2016-09-30 19:47 113K 
[TXT]american-democracy.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]amerikanizmi-i-politikes-ose-rreziqet-e.html2016-09-30 19:47 90K 
[TXT]anetaret-e-be-duan-liberalizimin-e.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]aplikimi-ne-be-paciperi-dhe-mashtrim.html2016-09-30 19:47 165K 
[TXT]avokati-i-prokurimeve-tenderet-jane.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]ballinjte-e-shqiperise-dhe-shqiperia-e.html2016-09-30 19:47 76K 
[TXT]balliu-delijorgji-ndertuan-fabriken-e.html2016-09-30 19:47 97K 
[TXT]be-krijon-forumin-e-integrimit-te.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]berisha-dorezon-aplikimin-ne-be.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]berisha-ne-azi-per-ta-shpetuar-nga-kriza.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]berisha-pergjoni-dhe-spiunoni-bizneset.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]bilanci-i-trishte-i-zonjes-rama.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]bizneset-fitimtare-nga-kriza.html2016-09-30 19:47 30K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]bonot-qeveria-blen-900-mln-euro.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]cekia-proces-i-veshtire-anetaresimi.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]centrali-atomik-ne-shkoder-ose-pasioni.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]centrali-nuklear-kroacia-le-ta-ndertojme.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]cfare-eshte-dhe-cfare-nuk-eshte.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]cobo-shqiptari.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]darvinizmi-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]delijorgji-dhe-fahri-balliu-ortake-ne.html2016-09-30 19:47 89K 
[TXT]deshtimi-i-plote-eshte-te-dera.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]dhoma-amerikane-cel-panairin-e-punes.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]diletantizmi-dhe-zanati.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]dollari-amerikan-zhvleresohet-dhe-kina.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]dorezohet-vlora-tec-i-dhe-petrolifera.html2016-09-30 19:47 136K 
[TXT]droge-dhe-reiv-party-ne-papafingo.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]e-drejta-e-pacenueshme-e-votes.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]e-verteta-e-atentatit-ndaj-rugoves-e.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]edhe-nje-here-per-gjuhen.html2016-09-30 19:47 218K 
[TXT]edhe-nje-teater-per-tiranen.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]ekipi-i-afert-i-berishes-fytyrat-e-pd-se.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]elisa-spiropali-perse-lashe-mjaft-in-per.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]emigrantet-keta-bujare.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]emigrantet-koha-e-rikthimit.html2016-09-30 19:47 122K 
[TXT]enderrova-nje-enderr.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]fermeret-ankohen-per-konkurrencen-e.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]ferri-jugosllav-1-vitet-e-luftes.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]feste-ne-burgun-e-fushe-krujes-martohet.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]festimet-per-nato-n-qeveria-urdheroi.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]figura-te-pd-se-e-ps-se-ne-listat-e.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]fmn-dhe-fullani-perplasen-per-lekun.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]foto-dite-gara-ne-gjader.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]fullani-shqiperia-duhet-te-perfitoje.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]futet-ne-programin-e-kuvendit-drafti-i.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]g20-drejt-nje-qeverisje-me-globale.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]gajdexhiu-i-ures-se-vogel.html2016-09-30 19:47 87K 
[TXT]gary-kokalari-i-shkruan-presidentit.html2016-09-30 19:47 68K 
[TXT]gerdeci-rekord-400-deshmitare-ne-gjykate.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]gerdeci-vazhdon-te-marre-rrogen.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]gerti-bogdani-jep-doreheqjen-si-zedhenes.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]gezuar-pashket.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]gjykata-e-larte-hap-lojen-e-dosjeve.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]gjykata-e-larte-rrezon-apelin-rikthen.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]gjyshja-e-aurores.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]grate-e-tufines-i-ankohen-flamurit-per.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]gripi-i-derrit-paralizon-mexico-city-n.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]hapa-te-rendesishem-ne-politiken-e.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]ia-kam-nje-borxh.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]imagjinoni-nje-greqi-pa-emigrante.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]industria-e-problemeve.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]interviste-e-presidentit-topi-per.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]ish-shkencat-dhe-ish-natyra.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]iu-pre-e-qeshura-ne-gryke.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]jemi-te-izoluar-femijet-tane-po-flasin.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]jo-te-gjithe-ne-nje-trajse.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]karamanlis-neser-ne-tirane-camet-ne.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]karamanlis-viziton-tiranen.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]karriera.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]karta-e-kartave.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]kartat-islami-tre-jo-te-e-ps-se-per.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]kartat-ps-braktis-kuvendin-nishani-eshte.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]kasat-fiskale-bizneset-nuk-ua-blejne.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kepleriane.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]kompani-te-huaja-do-te-asistojne.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]konference-e-ministrit-te-financave-per.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]konference-per-shtyp-e-kryeministrit-mbi.html2016-09-30 19:47 81K 
[TXT]konfuz.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]kosova-dhe-une.html2016-09-30 19:47 84K 
[TXT]koteci-i-paloburrave.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]kristo-dosjet-skemi-konflikt-interesi.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]kriza-e-arsimit-profesional.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kriza-ekonomike-ka-prekur-ndertimin.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kriza-fasonistet-japin-alarmin-qeveria.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kryeministri-berisha-mbi-kerkesen-per.html2016-09-30 19:47 89K 
[TXT]kryeministri-berisha-ngjit-murin-e-madh.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]kthesa-mali-i-zi-pranon-centralin.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kthimi-te-shteti.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kur-deshton-mekanizmi.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kuvendi-i-heq-imunitetin-neranxit-6-te.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]le-te-marshojme-se-bashku.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ligji-per-taksat-vendore-flet-rrufe-ne.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]lohan-vizat-duhet-ende-kohe.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]lote-ne-4-te-mengjesit-game-over-mes.html2016-09-30 19:47 155K 
[TXT]lsi-pr-emrat-e-kandidateve-per-deputete.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]macoku-kryearteza-dhe-yjet.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]mali-i-zi-kundershton-ndertimin-e.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]mania-e-madhe-e-shkollimit.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]marksi-modern.html2016-09-30 19:47 98K 
[TXT]mbeshtetje-ne-shkembim-te-17.html2016-09-30 19:47 146K 
[TXT]mbi-tvsh-per-turizmin.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]media-mundeson-epidemite-e-vetevrasjes.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]meksi-kundershtaret-e-komunizmit-qe-u.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]mendje-mendje-kjo-dynja.html2016-09-30 19:47 163K 
[TXT]meqe-po-flisnim-per-vetevrasjet.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]mesim-urtesie.html2016-09-30 19:47 101K 
[TXT]meta-dhe-nano-nisin-bashkepunimin.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]michels-dhe-politika-ne-tirane.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]miratohet-komisioni-hetimor-rama-2.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]moodys-perserit-vleresimin-b1-per.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]muzika-rege-ne-tirane.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]nadia.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]nato-dhe-pylli-i-sodes.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]nato-kreret-e-shqiperise-ne-strasburg-e.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]nato-n-na-e-dhuruan-be-ne-duhet-ta.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]nato.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]natyra-shqiptare.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]naziste-komuniste-dashuri-dhe-intrige.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]ndertimi-ose-ngutja-drejt-krizes.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]ndodh-cudia-90-e-pacienteve-te-kenaqur.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]ne-dhe-myslimanet.html2016-09-30 19:47 182K 
[TXT]ne-jemi-te-gjithe-rome.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]ne-ndihme-te-poetit-xhevahir-spahiu.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]ne-procedurat-per-licencen-e-celularit.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]negociatat-per-kartat-e-identitetit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]neser.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]ngjitja.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]niku.html2016-09-30 19:47 128K 
[TXT]nje-ekspres-tlutem.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]nje-ligj-qe-perseri-mund-te-mos-zbatohet.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]nje-ne-dy-shqiptare-me-llogari-bankare.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]o-burra-gjeni-gra.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]oaze-ne-mes-te-shkretetires-tone.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]obama-plane-per-eliminimin-e-armeve.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]ode-mbi-biciklete.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]ora-e-vdekur.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]pagat-dhe-pensionet-rritje-nga-1-maji.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]pagat-e-references.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]partite.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]pastor-aeternus.html2016-09-30 19:47 97K 
[TXT]pe-rezolute-per-integrimin-e-ballkanit.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]per-dinjitetin-e-shtetit-shqiptar.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]per-te-influencuar-premtimet-elektorale.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]perceptimi-i-korrupsionit.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]perse-ka-te-drejte-mustafaj.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]perse-nuk-eshte-i-rendesishem-trajneri-i.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]perseri-mbi-taksat-vendore-dhe.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]pertej-se-majtes-dhe-se-djathtes.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]pertej-te-vjetres-dhe-te-rese.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]plumbi-gjendet-ne-mollez-pas-12-vjetesh.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]procesi-do-te-jete-i-gjate.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]prokuroria-dosjet-ku-nderhyn-politika.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]prokuroria-e-tiranes-prova-te-reja.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]prokuroria-terhiqet-nga-durres-kukes.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]promovim-apo-topalle-te-rinj.html2016-09-30 19:47 96K 
[TXT]pse-do-te-votoja-berishen-dhe-pd-ne.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]pse-skemi-parti-nacionaliste.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]pse-tani-zoti-karamanlis.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]pune-dashurie.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]pune-dhe-nder-0.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]pune-dhe-nder.html2016-09-30 19:47 70K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qendra-firmoset-kontrata-me-kuvajtianet.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]qesh.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]qeveria-shqiptare-godet-fermeret.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]rama-gati-te-ulem-ne-bisedime-per-krizen.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]rama-prezanton-programin-per-invalidet.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]raporti-cfare-ka-ndodhur-ne-kuvend.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]raporti-kritik-i-jcr-arsyet-pse.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]raporti-sfidat-e-mijevjecarit-shqiperia.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]rasti-credins-armo-dhe-pastrimi-i-parave.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]rrahin-koleget-shpetojne-te-dyshuarin.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]rrethimi-mediatik-i-polit-te-lirise.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]rrethinat.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]rritja-ekonomike-shfryhet-berisha.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]rruga-e-pare-e-dyte-pastaj-rruga-e-trete.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]sa-e-lexojme-ne-njeri-tjetrin.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]sean-thomas-dougherty-poezia-eshte-e.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]sektori-privat-kontribuon-me-85-te.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]shehu-ja-skema-e-perfitimit-te-kartave.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]shhhhhhht.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]shkarkohet-drejtori-i-pergjithshem-i.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]shkembimi-rama-mima-mbi-tatimin-e.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]shkombetarizimi-i-shqiptareve-dhe-roli-i.html2016-09-30 19:47 103K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shperdorimi-acarues-i-parave-publike.html2016-09-30 19:47 99K 
[TXT]shpeton-ministri-gjykata-e-larte-pushoi.html2016-09-30 19:47 204K 
[TXT]shqiperia-bipolare.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]shqiperia-dhe-kroacia-ne-nato.html2016-09-30 19:47 121K 
[TXT]shqiperia-rosaku-i-shemtuar-i-andersenit.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]shqipnia-si-nji-bombe-atomike-ne-ballkan.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]shtet-analfabetesh.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]si-po-ndryshojne-fytyre-fshatrat-e.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]si-u-bera-redaktor.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]skandali-celulari-i-katert-qeveria-jep.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]skandali-i-shekullit-berisha-dhurate.html2016-09-30 19:47 187K 
[TXT]skema-per-rritjen-e-cmimit-te-energjise.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]skenderbeu-i-fshehur-neper-arkivat-greke.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]skulpturomania-e-gruevskit.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]sondim.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]spiropali-pse-lashe-mjaft-per-ps.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]studimi-per-tec-in-e-porto-romanos.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]tadic-viziton-decanin.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]tarifat-e-shkollimit-te-universitetit-te.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]tatimet-dhe-doganat-44-milione-usd-me.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]te-dalim-nga-bigbrother-10-ide-per.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]te-jesh-lopeke-nje-numer.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]te-rinjte-shqiptare-imitojne-anarkistet.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]te-trokasesh-ne-dhomen-e-gjumit-te.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]te-zhgenjyerit-me-kombetaren-ketu.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]termet-i-fuqishem-trondit-italine.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]termeti-berisha-50-mije-euro-per.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]thirrje-pronareve-bregdetas-kudo-ku-ata.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ti-dhe-motra-jote.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]tirana-fantazia-e-do-te-pakryer.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]tirane-emigranti-divorcohet-sepse-gruaja.html2016-09-30 19:47 89K 
[TXT]topalli-i-pret-rrogen-ylli-pangos.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]topi-deshtoi-me-ina-ramen.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]topi-dy-zonjat-dhe-rekruti.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]transplanti-dhe-pastertia.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]turqia-ne-arenen-nderkombetare.html2016-09-30 19:47 107K 
[TXT]tutoret-e-listave.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]tvsh-50-per-12-produkte-baze.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]twitter-mani-dhe-kundershti.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]udhezimi-mbivendosja-e-prones-si-do-te.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]universitetet-shqiptare-afer-apo-larg-be.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]vdekjeyll.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]vidhet-per-skrap-shtylla-e-tensionit-te.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]vilat-qeveritare-garda-e-policia-dhune.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]vizat-frattini-shqiperia-i-ka-permbushur.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]waterfall.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]xhaxhi-doktor-mos-i-merrni-leke-babit.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]xhuveli-i-jep-njeriut-te-tij-lagunen-e.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]zeri-shtypesit.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]zgjedhjet-e-28-qershorit-dhe-paria-e.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]zgjedhjet-ne-pd-zhvillohen-pas-betejes.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]zgjedhjet-parlamentare-ne-shqiperi-a.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]zgjedhjet-rama-prezanton-programin-ps.html2016-09-30 19:47 56K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80