24 Komente

E bukur, Blend! :-D  Mediut t'i kishe vene ndonje top ne dore. Po ky "ugly" kush eshte? Po me duket se jane ca me "trendy" keta te majtet, se keta te djathtet te tere "cowboys". :-D

E bukur shume ka dale. Po qe te mos i vjedh meritat autorit (qe nuk besoj se do te identifikohet) po them vetem qe nuk e kam bere une. Nuk kam kaq talent per keto montazhet.

mire ,mire po prape me hile e ke(ka) bere,4 nga opozita dhe tre nga mazhoranca.

 

Shume te zinje jane keta te majtet shih more si jane te djathtet sikur duan te bejne sfilat.....  Pale SALA i shkon me shume se te tjeret i ka hije mor aman si krenohet, dhe MEDIU jo keq.

hehe, bukur.

mungoka Veliaj tek e majta e bashkuar.

Mediu duket tamam si Eli Wallach qe i thote Rames, "I like big tall people like you, cause when they fall they make a lot of noise and raise a lot of dust," nderkohe qe prokurorise i thote, "If you gonna shoot, shoot. Don't talk in the media."

  • Kush eshte Wild?
  • Kush eshte West?
  • Kush eshte Wild-West?

Si shume shpejt e celem fushaten elektorale ketu te ppu.

 

Po Gjin-on ku e ke lene mo Blend?

Apo s'i jane pjekur fiqte akoma? smiley

A mund ta veme dicituren "Per ke bien kambanat", ose ose "Per nje grusht dollare"? smiley

meqe ra fjala te tema tjeter: doje me perkthy ti? A te jap nje challenge ne anglisht?

Aty dorezohem pa kushte, ne italisht kur te dush. smiley

E lashe, e lashe... e kisha per anglisht origjinalin. Perkthim mas perkthimi del si kadareja ne aglisht.

Kush eshte UGLY? S'po e njoh. Gjithashtu kush eshte ne te djathte te Rames?

Nje sugjerim per dicituren: another bites the dust...

Ugly = Astrit Patozi

Ne te djathte te Rames = Petrit Vasili

Faleminderit, syri. Nuk e njoha fare Patozin.

Ne vend te Patozit shkon shume mire Spartaku.

Kryeministri i ardhshem!!!!!

shumicen s'i njof, por me kapelen e ed rames kom i problem. si shume nolt me duket. si me qen conehead...  smiley  

Sala duket sikur thote: "You had your chance, cowboy"... ba ba baaaam... futi pak eerie music ktu...  smiley  

Interesant The Ugly,vetem ky e mban ngref  qiften!

The Ugly eshte qiftja e The Good-it!

the ugly vdes me lujt me qifte se kur ka qen i vogel e rrifshin gjithe qunat e lagjes pranej..

E TEMERRSHME KJO FOTO

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).