8 Komente

Ata mbase jo, ne te tjeret pakezzzzzzzzzz fare smiley

Harruat antagonizmin smiley

Eh, mor Blend, mor Blend, c'te ben detyra smiley

 

Mos u shqetesoni per 'rinine' se po s'gjeti vend ne politike, do gjeje vend ne facebook. Edhepse dhe per kete te fundit duhet pasur nje trup me ne proporcion se ai qe po na servirin te rinjte e politikes. smiley

iu fikte aparati ne momentin e shkrepjes atij qe me bani me e pa programin Opinion smiley 

Cilidoqofte motivimi i atyre qe sulmuan "rinine", ata "te rinjte e Opinionit" kane interes te vene mend dhe te vetepermbahen me shume. Atyre rruga u eshte shtruar dhe nuk ua ben syri terr nga keto kritika (ose linçim mediatik po deshet), por te na kursejne te pakten nga ajo paçavure mediatike ne te ardhmen. 

 cfare do te thote "rini e tej-vezhguar"?

amon mer se deshtaket jane te vetmit qe kthehen ne shqiperi....

Nese kritika eshte konstruktive, pse duhet ta quajme vezhgim. Pastaj vezhgimi nga nje/disa me me eksperience, m`duket se sjell perfitim per ate qe vezhgohet apo kritikohet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).