Wordlet?

me kujtohet, peshku postoi nje link per kete aplikim interesant ne java.

(shtyp disa fjale dhe aplikimi zgjedh nje "random way" renditje te fjaleve.

Kerkova ne arkiv te peshkut po nuk e gjej dot.

flm!

2 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).