Kush mund te na gjeje kolonat zanore te filmave shqiptare?

Dje, me nje mikeshen time po kujtoja kolonen zanore te filmit "Qortimet e Vjeshtes", dhe m'u ndermend qe filmat shqiptare ne pergjithesi kane pasur muzike shume te bukur. TiranaCalling, mbase na ndihmon pak. Do t'i degjoja me shume endje. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).